SK Slavoj Pozdeň    m l á d e ž

--------------------------------------------

 

 

Fotbal v novinách:

 

 

 

 

 

fotbalcz

 

 

Rozpis  zápasů

  jaro 2018 .

 

 

 PŘIHLÁŠKA 

 

 

  VÝSLEDKY :

 

 

 

KONTAKTY:  R. Holub - 602 943 521  pro mladší žáky,  M. Kraus - 733 132 781  pro přípravku

Fotky z Minikempu 2017 najdete  T A D Y

 

Co nás čeká :    

TRÉNINKY V TĚLOCVIČNĚ - ČTVRTEK OD 17:30 HODIN !

Mladší žáci - mistrovská utkání :

01/04/18   SK Slavoj Pozdeň - Sokol Neuměřice  ......  neděle,  ? ? ?

 

Starší přípravka - mistrovská utkání :

07/04 (sobota) od 10:15 hodin v Pozdni

       Jedomělice/Pozdeň - Dobrá/Družec  ?:? , Jedomělice/Pozdeň - Slavoj Kladno  ?:? 

12/04 (čtvrtek) od 17:00 hodin v Hřebči

       Hřebeč - Jedomělice/Pozdeň  ?:? , Brandýsek - Jedomělice/Pozdeň  ?:? 

20/04 (pátek) od 17:00 hodin v Brandýsku

       Libčice - Jedomělice/Pozdeň  ?:? , Brandýsek - Jedomělice/Pozdeň  ?:? 

 

 

Stalo se : 

Poslední odehraná mistrovská utkání :

05/11/17   mladší žáci  .............  SK Slavoj Pozdeň - Dobrá/Družec  3 : 5

28/10/17   starší přípravka  ...............  Jedomělice/Pozdeň - Vraný  2 : 10

28/10/17   starší přípravka  .............  Jedomělice/Pozdeň - Tuřany  2 : 6

27/10/17   mladší žáci  ..................  SK Vinařice - SK Slavoj Pozdeň  5 : 4 p.k.

 

 

 

 

 

        KOMUNIKACE, ORGANIZACE, VZKAZY A PŘIPOMÍNKY:

 

 

+

 

 

 

 

 

Výsledky mistrovských utkání - podzim 2017 : 

22/10/17   mladší žáci  ..................  SK Slavoj Pozdeň - Sokol Vraný  1 : 7

21/10/17   starší přípravka  ......  Sokol Hrdlív - Jedomělice/Pozdeň  2 : 3

21/10/17   starší přípravka  ....  Sokol Tuřany - Jedomělice/Pozdeň  3 : 2

18/10/17   mladší žáci  ...............  SK Brandýsek - SK Slavoj Pozdeň  6 : 5

15/10/17   mladší žáci  .............  SK Slavoj Pozdeň - Libčice/Tursko  6 : 11

14/10/17   starší přípravka  ....  Jedomělice/Pozdeň - Sokol Tuřany  1 : 2

14/10/17   starší přípravka  ........  Jedomělice/Pozdeň - Pan. Týnec  3 : 2

10/10/17   mladší žáci  .........  SK Slavoj Pozdeň - SK Kročehlavy B  11 : 5

07/10/17   starší přípravka  ........  SK Zlonice - Jedomělice/Pozdeň  6 : 0

07/10/17   starší přípravka  ...  Sokol Tuřany - Jedomělice/Pozdeň  5 : 4 p.k.

04/10/17   starší přípravka  ......  Sokol Vraný - Jedomělice/Pozdeň  6 : 2

04/10/17   starší přípravka  ......  Sokol Hrdlív - Jedomělice/Pozdeň  9 : 1

04/10/17   mladší žáci  ..............  Baník Stochov - SK Slavoj Pozdeň  3 : 2

01/10/17   mladší žáci  .........  SK Slavoj Pozdeň - Braškov/Přítočno  9 : 1

30/09/17   starší přípravka  .......  Sokol P. Týnec - SK Slavoj Pozdeň  3 : 12

30/09/17   starší přípravka  .............  SK Zlonice - SK Slavoj Pozdeň  4 : 2

25/09/17   mladší žáci  ............  SK K. Žehrovice - SK Slavoj Pozdeň  4 : 11

24/09/17   starší přípravka  ...........  Sokol Vraný - SK Slavoj Pozdeň  8 : 2

24/09/17   starší přípravka  ........  Sokol P.Týnec - SK Slavoj Pozdeň  7 : 5

17/09/17   mladší žáci  ...................  SK Slavoj Pozdeň - SK Slatina  12 : 2

16/09/17   starší přípravka  .............  SK Slavoj Pozdeň - SK Zlonice  2 : 8

16/09/17   starší přípravka  ...........  SK Slavoj Pozdeň - Sokol Hrdlív  2 : 9

11/09/17   mladší žáci  ................  TJ Unhošť B - SK Slavoj Pozdeň  14 : 4

08/09/17   starší přípravka  ...........  Sokol Hrdlív - SK Slavoj Pozdeň  6 : 5 pk

08/09/17   starší přípravka  ........  Sokol P.Týnec - SK Slavoj Pozdeň  2 : 6

26/08/17   mladší žáci  .........  Sokol Neuměřice - SK Slavoj Pozdeň  13 : 2