SK Slavoj Pozdeň

 

    soudek dalších různých informací

  --------------------------------------------

 

 

 

 

Přípravné

  

přátelské

 

utkání

 

 22/02/2020

 

TJ Spartak Smržovka - SK Slavoj Pozdeň  3 : 3

Branky: Petr Štěpánek 2, Martin Štěpánek 1

Na zimním soustředění jsme na UMT v Desné sehráli zápas s účastníkem krajské I.B třídy liberecka, jehož hráčům i funkcionářům se tímto i omlouváme za počáteční tiskovou chybu, ke které dochází maximálně dvakrát za deset let !
Do utkání se šlo z tréninku a tak únava zřejmě sehrála nějakou roli. Ujali jsme se vedení po brance Martina Štěpánka, kterému vymyslel českou uličku Lukáš Hadrika. Potom jsme však soupeři dovolili trochu víc a projevilo se to otočením skóre na 3:1. Po další Lukášově gólové nahrávce však snížil Petr Štěpánek na 3:2 a tentýž hráč později také vyrovnal na 3:3, když ho mezi stopery pěkně našel Pavel Dlugi. V dalším průběhu se obě mužstva snažila strhnout vedení na svou stranu, jenže nic už ke gólu nevedlo - tedy ani tři naše skoro tutovky.
Doufejme, že se podařilo trochu vysušit střelecký prach a že nám to chvilku vydrží ...

 

 

 

 

 

Přípravné

  

přátelské

 

utkání

 

 18/08/2019

 

 

SK Sparta Řevničov - SK Slavoj Pozdeň  6 : 4  ( 5 : 3 )

Sestava: Klíma Martin - Vaniš Pepa, Šubrt Milan, Kvasnica Jakub, Matušů Martin

                                 - Šebesta Martin, Hotový Tomáš, Hadrika Lukáš, Petržílka Jarda

                                 - Erba Jirka, Štěpánek Petr 

Střídání hokejově : Dlugi Pavel

Branky: Petr Štěpánek 2 (1 z penalty), Jarda Petržílka 2

Na poslední přípravný zápas jsme se scházeli jak ti švábi na pivo (hodně omluvenek), a když jsme půl hodiny před zápasem zjistili, že nemáme brankáře, začalo to být napínavé. Naštěstí nám vypomohl náš odchovanec Martin Klíma, deset borců do pole jsme poskládali a mohlo se začít. Do utkání jsme vstoupili pasivně a natěšení domácí, kteří postoupili do okresu, nás začali vozit na kolotoči. V páté minutě neudržel Klíma centrovaný míč a jednoduchá dorážka mění poprvé skóre - 1:0. Jen pár minutek trvalo než střela z nouze k údivu všech, včetně střelce, končí v naší šibenici - 2:0. 12 minuta - Klíma zastavuje samostatný únik domácích, ale drobná indispozice mu neumožnila vrátit se do branky, rozhodčí nechal hru plynout a míč směřující do prázdné branky jsme nedokázali zastavit - 3:0. Za tohoto stavu předvedl Jirka Erba krásné sólo přes tři čtvrtě hřiště, ale jeho bombu zastavilo břevno. Další přečíslení domácích zase končí v naší brance - 4:0. Hororových 25 minut zakončují domácí pátým gólem a ostuda klepe na dveře. Naštěstí sparťané po půlhodině povadli a začal se prosazovat náš útok. Nejprve Petr Štěpánek hlavou využil centr Petržílky - 5:1. A pak dvě akce jako přes kopírák zakončuje Jarda Petržílka na zadní tyč a snižuje na "přijatelných" 5:3.
Do druhého poločasu naše mužstvo nastoupilo tak, jak ho známe. Začali jsme se tlačit před branku, přimáčkli soupeře a snažili se korigovat výsledek. Bohužel naše produktivita byla špatná, a když domácí brankář přidal několik fantastických zákroků (hlavička Hadriky, bomba Petržílky, průnik P.Štěpánka) skóre se měnilo na druhé straně. Po jednom z mnoha rohů, za druhý poločas snad 15, domácí proměnili rychlý brejk a zvýšili na 6:3. My jsme, bohužel, přes stálou převahu dokázali pouze korigovat Petrem Štěpánkem z penalty na 6:4. Za zmínku ještě stojí vrestlingová vložka Hadriky a jednoho z domácích obránců, kterou rozhodčí ocenil červenými kartami. Po této vložce už byla naše snaha jalová a soupeř už taky nic nevyužil.

Komentář: Martin Matušů (doplněný postřehy Petra Štěpánka)

 

 

 

 

 

Turnaj

   

v

 

Srbči,

 

sobota

 

 17/08/2019

 

 

17/08/2019   Turnaj v Srbči - Memoriál Václava Jelínka, 2. ročník

 

Naše B-mužstvo obhájilo prvenství, i když to tentokrát nebylo tak jednoznačné.

Po odřeknutí Mšeckých Žehrovic se hrálo jen ve třech mužstvech ""pozdeňským"

způsobem, tj. 2x každý s každým.

 

Výsledky:

SK Slavoj Pozdeň B - SK Třebichovice  0 : 0 a 3 : 0

SK Slavoj Pozdeň B - Sokol Srbeč  2 : 1 a 1 : 1

SK Třebichovice - Sokol Srbeč  2 : 0 a 0 : 2

 

Pořadí:

1. SK Slavoj Pozdeň B  4  2  2  0   6:2  8

2. Sokol Srbeč         4  1  1  2   4:5  4

3. SK Třebichovice     4  1  1  2   2:5  4

 

Je potěšitelné, že bylo k dispozici 17 hráčů

a navíc

Martin Kraus byl vyhlášen nejlepším brankařem !

GRATULACE !!!

 

 

 

 

Turnaj

   

v

 

Klobukách,

 

sobota

 

 10/08/2019

 

 

Na turnaj O pohár starostky v Klobukách kluci vyrazili přímo ze soustředění a rozhodně předvedli, že kopnout do míče umí. Potvrdit by to měl celek SK Vinařice, jenž turnaj vyhrál a jediné zaváhání zaznamenal právě s naším mužstvem, když prohrál 2:4 (Jarda Petržílka 3 a Jirka Erba 1).

Všechny výsledky:
Vinařice - Klobuky 5:1, Pozdeň 2:4 a Smečno 5:2,

Klobuky - Smečno 3:2 a Pozdeň 1:0, Smečno - Pozdeň 3:0.

Pořadí:
1. Vinařice 2 0 1 12:7 6 b.
2. Klobuky  2 0 1  5:7 6 b.
3. Smečno   1 0 2  7:8 3 b.
4. Pozdeň   1 0 2  4:6 3 b.

V prvním utkání jsme změřili síly se Smečnem, nováčkem okresního přeboru. Začali jsme velmi aktivně a vytvořili si půl tuctu šancí, jenže branku se nám vstřelit nepodařilo. Balony z kopaček našich střelců létali těsně kolem tyčí či břevna a jednou se míč od tyčky odrazil do pole. Nešťastnou vlastní brankou jsme poslali soupeře do vedení a gól nedali ani z další tutovky. Ve druhé půli jsme inkasovali po chybách další branky a Smečno si výhru pohlídalo.
Ve druhém našem zápasu jsme opět dobře začali a tentokrát se i trefili do brány a vedli už 3:0. Vinařice jen výsledek 2x korigovaly, z toho jednou z penalty.
V posledním utkání s Klobuky už bylo vidět, že hráčům dochází síly, obnovila se také některá zranění. Domácí nás přehrávali a dokázali dát i jeden gól, který, jak se později ukázalo, nakonec stačil k vítězství. Nás podržel 2x gólman a v závěru jsme mocně zatlačili, jenže výsledkem snahy bylo jen nastřelené břevno a boční síť.
Škoda, že se střelecky dařilo jen proti Vinařicím, protože naše hra dozadu byla tentokrát nejlepší ze všech.

 

Nastoupili :   Košta Dominik - Cífka Míra, Pražák Tonda, Dlugi Pavel, Sachl Adam - Vaniš

                        Josef ml., Štěpánek Martin, Hadrika Lukáš, Petržílka Jarda - Erba Jirka,

                        Štěpánek Petr 

 

Střídali:   Kvasnica Jakub, Koded Martin, Matušů Martin, Votava Jakub a Hotový Tomáš

 

 

 

 

 

Přípravné

  

přátelské

 

utkání

 

 17/03/2019

 

 

Sokol Srbeč - SK Slavoj Pozdeň B  4 : 9  ( 3 : 3 )

Sestava:

Kraus Martin - Hlaváček Jakub, Holub Roman, Provazník Jirka, Koded Martin - Prokeš

                         Honza, Tauš Dominik, Paur Pavel, Lasík Karel - Kuhn Lukáš, Sachl Petr 

 

Střídali : 19. Jarda Sachl x Roman Holub, 69. Milan Šubrt x Lukáš Kuhn

 

Branky: Lukáš Kuhn 3, Petr Sachl a Milan Šubrt po 2,  Dominik Tauš a vlastní

 

Vlažnější úvod z naší strany umožnil domácím odskočit do dvoubrankového vedení, když jsme nezachytili jejich rychlé protiůtoky. Postupně se miska vah, v tomto případě skóre, přechýlila na naší stranu a v posledních minutách jsme dokonce atakovali desítku. To když přijel na kole jen tak "na čumendu" Milan Šubrt a za dvacet minut pobytu na hřišti dvakrát zavěsil.

A ZA TÝDEN TU MÁME PRVNÍ JARNÍ MISTRÁKY !          POZDEŇ, DO TOHO !

 

 

 

 

Přípravné

  

přátelské

 

utkání

 

 16/03/2019

 

 

Sokol Klobuky - SK Slavoj Pozdeň  2 : 2  ( 1 : 1 )

Sestava: Košta Dominik - Cífka Míra, Šubrt Milan, Dlugi Pavel, Koded Martin - Hlaváček Jakub,

                       Štěpánek Martin, Hotový Tomáš, Petržílka Jarda - Šebesta Martin, Štěpánek Petr 

Střídání : Sachl Petr x Cífka Míra

Branky: 10. Petr Štěpánek z penalty, 50. Martin Štěpánek

Od přípravy s mančaftem z krajské soutěže jsme očekávali asi víc, jenže domácí se nesešli v nejsilnější sestavě. My na tom sice nebyli o mnoho lépe, ale 11 nás bylo a pak dokonce zaskočil Petr Sachl za zraněného Míru Cífku. Hned v úvodu se nám podařilo chybovat na polovině velmi pěkného hřiště, ale domácí netrefili bránu. Pak, v 10.minutě po šlapáku ve vápně, nařídil sudí Pagáč penaltu, kterou Petr Štěpánek s přehledem proměnil - 0:1. Potom se Klobuky dostaly 2x do koncovky, ale branku jsme opět vsítili my - rozhodčí však Jardovi Petržílkovi odpískal ofsajd. Následně dvakrát za sebou zkazil domácím radost Dominik Košta a po té Martin Štěpánek v brejku trefil brankaře a odražený míč poslal do boční sítě. Ve stejné situaci se ocitli i domácí, jenže těm se podařilo dorážku poslat do brány - 1:1. Těsně před půlí pak pokus Tomáše Hotového vytlačil brankař Klobuk na roh.
V úvodu druhého poločasu provětrali hostitelé naše zadní řady, ale v 50.minutě si Martin Štěpánek troufl mezi stopery a perfektní ranou obstřelil gólmana - 1:2. Po gólu Klobuky opět přidaly, ale jednou se blýskl Dominik Košta a další střela o chlup minula branku. Na druhé straně Petr Štěpánek hlavičkoval vedle a po něm Martin Štěpánek opět tváří v tvář brankaři domácích mířil jen do něho. Neuspěl ani Petr Sachl, který sice dostal balon do sítě, ale opět byl odpískán ofsajd. Pak měl gól na hlavě Jarda Petržílka, jenže přestřelil a tak po nedorozumění obrany na půlící čáře Klobuky z úniku dosáhly na remízu - 2:2. Tu potvrdil svým pohotovým zákrokem v poslední minutě náš brankař.

 

 

 

 

Přípravné

  

přátelské

 

utkání

 

 10/03/2019

 

 

Sokol Jeviněves - SK Slavoj Pozdeň B  7 : 1  ( 2 : 1 )

Sestava:

Kraus Martin - Vaniš Pepa st., Mikuláš Jirka, Provazník Jirka, Koded Martin - Macák

           Pavel, Kuhn Lukáš, Paur Pavel, Prokeš Honza - Hora Jirka, Košta Dominik 

 

Střídali hokejově : NEBYL NIKDO NA STŘÍDÁNÍ

 

Branka: 37. Pavel Macák z penalty

 

Na nad očekávání dobrém trávníku ve velkém větru, chvíli v přeháňce a pak zas proti sluníčku, ne úplně ideální, ale celkem slušné podmínky na první přípravný zápas. Domácí tým hraje střed tabulky mělnické třetí třídy a aby nás bylo dostatek, půjčil nám svého kapitána. A tak se nabízí otázka, jestli nedopadneme jako Jirny v české fotbalové lize (viz.: https://kladensky.denik.cz/fotbal-cfl-msfl/jirny-v-cfl-konci-jaro-neodehraji-a-jsou-jedinym-sestupujicim-20190309.html), což by bylo opravdu smutné. Přitom na podzim za rezervu nastoupilo alespoň k jednomu utkání 30 hráčů, z čehož bylo osm na výpomoc z áčka.

První půle ještě z naší strany jakž takž, ještě nechyběly síly. Do tří slibných příležitostí se dostal nestárnoucí rychlík Jirka Hora, ale branky se nám podařilo docílit až z penalty zásluhou zapůjčeného Macáka.

Druhý poločas už se sil postupně přestalo dostávat a tak se skóre nakonec zastavilo na sedmičce - doufám, že za týden v Srbči už to bude lepší.

 

 

 

 

Přípravné

  

přátelské

 

utkání

 

 09/03/2019

 

 

Sokol Mšec - SK Slavoj Pozdeň  4 : 1  ( 2 : 0 )

Sestava: Košta Dominik - Cífka Míra, Šubrt Milan, Dlugi Pavel, Koded Martin - Krovoza Matěj,

                       Štěpánek Martin, Hotový Tomáš, Pražák Tonda - Šebesta Martin, Štěpánek Petr 

 

Střídali hokejově : Cífka Milan a Hlaváček Jakub

 

Branka: 65. Petr Štěpánek

Pokud bychom v 17.minutě vedli 0:4, asi by se nikdo nedivil. Jenže tutové šance tváří v tvář brankaři jsme neproměnili a po nešťastném odskoku míče na ruku Martina Kodeda inkasovali z desítky - 1:0. Naše útočné kreace byly najednou ty tam a na hrbolatém plácku kralovali domácí hráči. jednou zachránil Pavel Dlugi, podruhé Dominik Košta, ale potřetí už to tam padlo - 2:0. Mohli jsme snížit a případně vyrovnat na konci poločasu, ale jednou vyhrál gólman Mšece, pak se balon odrazil od tyčky a nakonec těsně minul šibenici.

Již po pěti minutách druhé půli musel ze hřiště brankař domácích (ČK za hraní rukou mimo vápno) a my převzali iniciativu. Přesto Mšec šla do tří brejků, které ale zakončila těsně vedle brány. Potom konečně po vyražené střele Martina Šebesty snížil Petr Štěpánek, ale hned za tři minuty jsme dostali po tečované ráně na 3:1. I v deseti byli domácí lepší a po chybě či nedorozumnění dali na 4:1, k tomu 2x trefili břevno. My jsme mohli korigovat v závěru, avšak i náhradní brankař na našeho střelce vyzrál.

 

 

 

 

Přípravné

  

přátelské

 

utkání

 

 21/08/2018

 

Poslední přprava

SK Slavoj Pozdeň - SK Senomaty  7 : 1  ( 0 : 0 )

Sestava: Košta Dominik - Cífka Míra, Kvasnica Jakub, Pražák Tonda, Dlugi Pavel - Šubrt Milan,

                                          Štěpánek Martin, Erba Jirka, Mansfeld Lukáš - Petržílka Jarda, Štěpánek Petr 

 

Střídali : Sachl Adam, Hotový Tomáš, Šebesta Martin, Matušů Martin

 

Branky: 47. Martin Štěpánek, 56. Petr Štěpánek , 59. a 70. Jarda Petržílka, 75. Adam Sachl

              a 79. Martin Matušů a 82. Martin Šebesta

 

První poločas se moc nevydařil, když za zmínku stojí sólo postup na bránu Jardy Petržílky v 16.minutě, jehož pokus gólman srazil na rohový kop a pak před před přestávkou tutovka hostů, kterou překazil vyběhnutím Dominik Košta a následnou dorážku pak vykopl Tonda Pražák.

Druhý poločas už byl trochu o fotbale. Hodně nám pomohl rychlý gól Martina Štěpánka a taky reflexivní zákrok našeho brankaře. Po něm ještě Martin Štěpánek přestřelil, ale dorážka Petra Štěpánka znamenala vedení 2:0. Naděje hostů na lepší výsledek típnul Jarda Petržílka, jehož dva góly nás posunuly hodně blízko vítězství. To už byla hra Senomat rozložena, a i když se jim podařilo snížit, tak další branky dávali naši hráči. Nejdřív narazil Martin Šebesta Adamu Sachlovi, který zvýšil na 5:1 a rychle po něm technickým padáčkem přidal branku Martin Matušů, jehož v 82.minutě napodobil Martin Šebesta - 7:1. Poslední pokus Jirky Erby byl o kousek nepřesný.

 

 

 

 

 

Přípravné

  

přátelské

 

utkání

 

 18/08/2018

 

 

Poslední přprava

Sokol Knovíz - SK Slavoj Pozdeň B  2 : 4  ( 1 : 2 )

Sestava: Kraus M. - Provazník J., Sachl J., Holub R., Šubrt M. - Paur P.,

                                 Kuhn L., Tauš D., Vaniš J. st. - Sachl P., Matušů M. 

 

Střídání : hokejově J. Mikuláš

 

Branky: 12. vlastní, 20. Milan Šubrt, 49. Martin Matušů, 58. Petr Sachl

 

Nekompletní, leč odhodlaný tucet hráčů ukázal své silné stránky, ale i své slabiny. Na přípravu zavítalo jen několik příznivců a ti viděli výhru hostí, kteří ještě několik dalších tutovek promarnili.
Hned v úvodu naznačili domácí mladíci svou rychlost, ale Martin Kraus správně zmenšil a vykryl střelci úhel. Po nějakých deseti zahřívacích minutách poslal do vápna centr Lukáš Kuhn a stoper Knovíze na dvakrát přehodil vlastního brankaře - 0:1. Další minuty byly v režii naší rezervy a ta ve dvacáté minutě předvedla krásný fotbalový moment - Pavel Paur našel nabíhajícího Milana Šubrta, který "z první" obstřelil stopera a trefil přesně k tyči - 0:2. Další střelecké příležitosti létaly mimo tři tyče, až ve 32.minutě přišel pas za obranu a domácí útočník šel sám 1:2. O pár minut později Petr Sachl nejdřív hlavičkoval do břevna a před poločasem pak minul bránu ze sedmi metrů. Mezi tyto šance se vešla tutovka domácích, jenže Martin Kraus opět vyběhl a zachránil skokem pod nohy.
V úvodu druhé půle přihrál do ulice Jirka Provazník Martinu Matušů, který si obránce prohodil a zavěsil - 1:3. Navíc v 58.minutě obral Petr Sachl o balon obránce otálejícího s odkopem a zvýšil na 1:4. Potom ještě Dominik Tauš trefil jen do nohou brankaře Knovíze a domácí postupně v poslední čtvrthodině převzali iniciativu. Neměli ale dobrou mušku a tak se jim podařilo jen snížit po protiútoku 3 na 2.

 

 

 

 

 

 

Turnaje

  

v

 

sobotu

 

 11/08/2018

 

 

11/08/2018  turnaj v Klobukách - A-mužstvo

 

SK Slavoj Pozdeň - Slovan Velvary B  1 : 5  ( 1 : 3 )

Sokol Klobuky - SK Slavoj Pozdeň  4 : 2  ( 3 : 0 )

 

Sestava: Košta Dominik - Dlugi Pavel, Pražák Tonda, Kvasnica Jakub, 

              Hlaváček Jakub - Šebesta Martin, Štěpánek Martin, Štěpánek

              Petr, Petržílka Jarda - Erba Jirka, Mansfeld Lukáš

Střídání : na druhý zápas přijel Milan Šubrt

 

11/08/2018  turnaj v Srbči - B-mužstvo

 

Sokol Srbeč - SK Slavoj Pozdeň B  0 : 1

SK Třebichovice - SK Slavoj Pozdeň  0 : 4

SK Slavoj Pozdeň B - SK Mš. Žehrovice  2 : 0

Střídání : díky výpomoci ze Sparty Kladno bylo 12 hráčů

 

Turnajová sobota byla polojasná i oblačná z pohledu výsledků i předvedené hry.
A-mužstvo na turnaji v Klobukách dostalo první políček od pořadatelů, kteří v pátek odpoledne zapomněli sdělit, že se hraje až od druhého zápasu (Libušín B to na poslední chvíli zabalil). Od devíti na hřišti, čekalo se na nějaké resumé a pak se stejně hrálo od 11i. A tak jsme si zápas s velvarskou rezervou odstřelili sami - první dva góly Velvar padly po nešťastných nahrávkách našich hráčů, při třetím jsme totálně vytuhli - za 15 minut 0:3, až potom snížil Lukáš Mansfeld z penalty, neřízené za faul na Jirku Erbu. Stejný hráč mohl před poločasem přidat druhou branku, ale pár metrů od brány nechtěl míč hrát z voleje. Škoda ...
Ve druhé půli velvarští přidali gól po rohu, pak dali další, jenže z ofsajdu. I další možnosti měli hráči soupeře, ale Dominik Košta třikrát reflexivně zachránil. Také pátý gól padl do naší sítě po rohovém kopu a naše dvě šance ke konci střetnutí jsme ke korekci výsledku nevyužili.
V dalším zápase pak Velvary B zdolaly domácí celek 2:1 a zajistili si tak první místo.
My potom bojovali s domácími o stříbrný stupínek, jenže neproměnili jsme čtyři tutové příležitosti. Naproti tomu Klobuky daly do půle tři branky. Ve druhém dějství jsme se zlepšili a snížili na rozdíl jediného gólu, pak jsme ale promarnili tutovku na vyrovnání a z protiútoku dostali čtvrtou branku, což nás odsoudilo na bronzový stupínek.
.
Béčko hrálo odpolední turnaj v Srbči a stejně jako áčko nemělo hráčů nazbyt. V prvním utkání porazilo domácí celek těsně 1:0, potom zdolalo Třebichovice 4:0 a na závěr potvrdilo prvenství v turnaji výhrou nad Mšeckými Žehrovice mi 2:0 !
.
Příští sobotu béčko jede do Knovíze, kde je výkop v 17:30, ale zápas A-mužstva s týmem Senomat se odkládá, pravděpodobně na úterý 21.8. od 18i hodin - ještě bude upřesněno !

 

 

 

 

 

Přípravné

  

přátelské

 

utkání

 

 05/08/2018

 

 

05/08/2018   SK Slavoj Pozdeň - SK Buštěhrad  3 : 3  (pk 3 :5)

 

Sestava: Košta Dominik - Cífka Míra, Pražák Tonda, Kvasnica Jakub, 

              Hlaváček Jakub - Štěpánek Martin, Hotový Tomáš, Mansfeld

              Lukáš, Petržílka Jarda - Štěpánek Petr, Erba Jirka

Střídání žádné, nikdo nebyl

Branky: 62. Lukáš Mansfeld (PK), 65. a 72. Jarda Peržílka

 

Od úvodního hvizdu p. Bázlera byla našich hráčích znát snaha o kombinaci v pohybu, ale bylo to takový nějak těžký. Do šancí se dostávali spíš hosté, kteří využívali naše chyby k rychlým brejkům, ale jejich muška byla lehce vychýlena. Naše útočné snahy nabyly jasnějších kontur po půlhodině, ale do sítě soupeře jsme balon nedostali.
Ve druhé půli náš tlak ještě zesílil, jenže orazítkované konstrukce (Jarda a Lukáš) se nepočítají. Až po hodině hry se k exekuci pokutového kopu, který byl nařízen za faul na pronikajícího Jirku Erbu, postavil Lukáš Mansfeld a bezpečně proměnil na 1:0. Už za tři minuty dal Petr Štěpánek do běhu Jardovi Petržílkovi a bylo to 2:0. I dál jsme se dostávali do šancí, avšak branku jsme nepřidali. Na druhé straně nás 2x za sebou podržel Dominik Košta při brejcích Buštěhradu. V 72.minutě Jarda Petržílka váhal či nevěděl, co s míčem, tak se do něj opřel a trefil to náramně od tyčky do brány - 3:0. Vypadalo to, že se utkání v klidu dohraje, že si to pohlídáme. Jenže sedm minut před koncem čárový sudí laik pustil hosty z nepatrného ofsajdu do brejku a Buštěhrad snížil na 3:1. Mohli jsme následně rozhodnout, ale opět znělo jen břevno. Dozadu už jsme nebyli tak důslední, a tak po chybě tři minuty před koncem se hosté dostali do přečíslení a zkorigovali na 3:2 a po dalším "zaváhání" v poslední minutě dokonce osamoceným útočníkem z úniku srovnali na 3:3.
Penaltový rozstřel pak jen potvrdil lehkovážný přístup k závěru střetnutí a proti stoprocentním hráčům Buštěhradu byla naše úspěšnost jen 60% !

 

 

 

 

 

Přípravná

  

přátelská

 

utkání

 

 04/02/2018

 

a

 

 10/02/2018

 

         na

 

     turnaji 

 

   v  Rynholci

 

 

04/03/2018   SK Slavoj Pozdeň - SK Lány  0 : 3  ( 0 : 2 )

 

Sestava: Košta Dominik - Cífka Míra, Štěpánek Martin, Šubrt Milan, Hlaváček Jakub - Erba Jirka, Hotový Tomáš, Mansfeld Lukáš, Petržílka Jarda - Štěpánek Petr, Šebesta Martin

Střídali hokejově: Dlugi Pavel, Sachl Adam

Branky: bohužel, nikdo se netrefil

 

Kromě prvních dvaceti minut jsme nebyli horší než adept postupu do 1.B třídy z rakovnického okresního přeboru. Spíše by dalo říci, že ve druhé půli jsme byli lepším celkem, jenže ...
Jenže nám to tam prostě nepadlo a příležitostí ke vstřelení gólu bylo možná tucet. Už v 18.minutě slabě v šestnáctce zakončil Martin Šebesta, po něm Jarda Petržílka ve vyložené pozici o kousek minul, pak Martin Štěpánek zblízka trefil brankaře, potom Tomáš Hotový hlavou mířil mimo a podobně Kuba Hlaváček nohou a hlavička Petra Štěpánka letěla asi metr nad břevnem.
V první půli tak dali lánští 2 branky (první po rychlém kontru a druhou po tečované střele) a 2x je vychytal Dominik Košta.
Do druhé půle jsme šli s větším úsilím o zteč soupeřovy brány, ale dlouho jsme se nemohli dostat do zakončení. V 68.minutě Jarda Petržílka sám před gólmanem trefil jen jeho nohy, pak brankař vyrazil střelu z úhlu z kopačky Tomáše Hotového a stejný hráč potom poslal hlavičku vedle brány. Nebezpečná střela Jardy Petržílky chvíli na to málem propadla brankařovými rukavicemi a Tomáš Hotový trkl hlavičku z malého čtverce metr vedle. Těsně před koncem utekl lánský útočník do brejku, ale Dominik jeho střelu po kličce ztlumil a Martin Štěpánek odkopl míč do bezpečí. V nastaveném čase pak po možném balonu v autu dal útočník Lán zpětnou nahrávku do vápna a po ofsajdu (?) padl třetí gól do naší sítě. Hned po něm sudí, který nás možná "okradl" o dvě pentle, odpískal konec.
Škoda, ale i kdybychom hráli až do půlnoci, zřejmě by nám to tam dnes stejně nespadlo ...

 

Další střetnutí:  4.3.2018    Sokol Sýkořice - TJ Roztoky    2 : 3

                           8.3.2018    Baník Rynholec - SK Lány      7 : 2

                           18.3.2018  Baník Rynholec - TJ Roztoky  ? : ?

 

 

 

Pořadí:  1. SK Lány           4   4  0  0  19 : 4  12

         2. Slavoj Pozdeň     4   3  0  1  15 : 4   9 

         3. Baník Rynholec    3   1  0  2   6 : 11  3

         4. TJ Roztoky        3   1  0  2   4 : 13  3 

         5. Sokol Sýkořice    4   0  0  4   4 : 16  0 

  

Další informace o turnaji také na webu Baníku Rynholec

 

 

17/02/2018   SK Slavoj Pozdeň - Sokol Sýkořice  5 : 0  ( 2 : 0 )

 

Sestava: Košta Dominik - Cífka Míra, Kvasnica Jakub, Šubrt Milan, Matušů Martin - Tomeš Pavel, Štěpánek Martin, Mansfeld Lukáš, Petržílka Jarda - Štěpánek Petr, Hotový Tomáš

Střídali hokejově: Šebesta Martin, Koded Pavel, Koded Martin

Branky: 35. a 47. Petr Štěpánek, 75. a 80. Pavel Koded, 36. Tomáš Hotový

 

V dalším utkání turnaje v Rynholci proti našemu týmu nastoupili hráči Sokola Sýkořice, kteří útočným snahám našich barev odolávali přes půl hodiny. Do ní se vešla i jedna tutovka soupeře, kterou však po předchozí vlastní nepřesnosti Dominik Košta zlikvidoval. Konečně ve 35.minutě vnikl do šestnáctky Tomáš Hotový a jeho centr poslal hlavou do sítě Petr Štěpánek - 1:0. V podstatě hned po rozehrání po rychlé kombinaci zakončoval střelec první branky, gólman vyrazil k Tomáši Hotovému a ten ranou pod břevno zvýšil na 2:0. Ještě před poločasem pak Martin Štěpánek trefil tyč a jeho dorážka o chlup bránu minula. V poslední minutě potom soupeřova střela z trestného kopu letěla asi půl metru nad břevno.
I druhou půli jsme začali dobře a již ve 47.minutě centr Lukáše Mansfelda hlavičkoval důrazný Petr Štěpánek na 3:0. Potom jsme ale na čtvrt hodiny "sundali nohu z plynu" a hráči Sýkořice rázem pronikali do šancí, jednou však včas vyběhl a zmenšil úhel náš brankař a pak soupeř mířil těsně vedle. V 75.minutě mužstvo uklidnil Pavel Koded, který z hranice vápna prudkou nekompromisní ránou bez přípravy uklidil balon pod horní tyč - 4:0. Chvíli po něm pak Jarda Petržílka o kousek přestřelil a v 80.minutě Pavel Koded s pomocí odrazu od soupeřova obránce zaznamenal šťastný pátý gól - 5:0. Potom ještě dobře mířenou přízemní střelu Jardy Petržílky vyrazil brankař Sýkořice a další dění na hrací ploše utnul možná trochu předčasný hvizd pana rozhodčího ...

 

Další střetnutí:  18.2.2018  Baník Rynholec - SK Lány  ODLOŽENO

                           25.2.2018  Baník Rynholec - Sokol Sýkořice  3 : 1

 

 

10/02/2018   Baník Rynholec - SK Slavoj Pozdeň  1 : 3  ( 0 : 2 )

 

Sestava: Košta Dominik - Matušů Martin, Kvasnica Jakub, Šubrt Milan, Sachl Adam - Cífka Míra, Štěpánek Martin, Mansfeld Lukáš, Petržílka Jarda - Štěpánek Petr, Šebesta Martin

Střídali hokejově: Hotový Tomáš, Erba Jirka

 

Také dnešní zápas měl dva zcela rozdílné poločasy, tentokrát lepší z naší strany byl ten první, ve kterém jsme položili základ našeho vítězství. Mohli jsme dát více branek, ale taky nějakou dostat - bohudík, domácí měli ve dvou případech vychýlenou mušku, a jednou šel výborně pod nohy Dominik Košta. Kromě gólů (ve 20.minutě Jarda Petržílka prostřelil gólmana po hlavičce Tomáše Hotového a o dvě minuty později Jirka Erba z otočky na hranici velkého vápna poslal balon přesně k tyči) ještě Petr Štěpánek trefil tyčku, Jarda Petržílka 3x mířil do míst, kde se zrovna nacházela nějaká část končetiny domácího brankaře a jednou kluci překombinovali přečíslení tři na dva.
Poločasová předsevzetí jsme na hřišti naplnit nedokázali a Dominik Košta měl plné ruce a taky nohy práce. I v dalších šancích střelci Rynholce selhali a opět poslali 2x balon těsně vedle. Pojistit výhru mohl v 63.minutě Jarda Petržílka, jenže mu balon nesedl a bránu o hodně minul. Další naší příležitost měl Martin Štěpánek, jenže i on netrefil mezi tři tyče. A tak v 72.minutě domácí snížili ne moc prudkou, avšak přesně umístěnou střelou zpoza vápna k tyči na 2:1. Vyrovnat ale nedokázali, naopak po hezké a rychlé kombinaci a stříleném přízemním centru Jirky Erby zblízka dal Petr Štěpánek v 84.minutě gól jistoty druhé výhry v turnaji.

 

Další střetnutí:  11.2.2018  TJ Roztoky - SK Lány  1 : 4

 

 

04/02/2018   SK Slavoj Pozdeň - TJ Roztoky  7 : 0  ( 0 : 0 )


Sestava: Košta Dominik - Dlugi Pavel, Kvasnica Jakub, Provazník Jiří, Spousta Lukáš - Šubrt Milan, Štěpánek Martin, Cífka Míra, Petržílka Jarda - Petr Štěpánek, Tomáš Hotový

Střídali hokejově: Matušů Martin, Šebesta Martin

 

Kolem 14:50 přesného středoevropského času, tedy právě v poločase utkání na turnaji v Rynholci, se v naší kabině musela strhnout pěkná bouřka. První půle se nám totiž vůbec nepovedla, soupeř nás přehrával a jen díky Dominiku Koštovi a troše štěstí to bylo pořád 0:0. První kloudnou ránu vyslal na branku Roztok Jarda Petržílka až ve 5 minut před pauzou.
Druhá půle, to bylo úplně jiný kafe. Petr Štěpánek již po dvou minutách o kousek minul, aby ve 49.minutě zužitkoval nahrávku Kuby Kvasnici ve vedoucí gól, když přehodil brankaře Roztok. Po čtyřech minutách rychlá kombinace po pravé straně vyústila v centr Míry Cífky a Jarda Petržílka HLAVOU (!) zvýšil na 2:0. Potom jsme hru víceméně kontrolovali a pokusy soupeře eliminovali, a když už přišla hrubka v rozehrávce, výborně zakročil Dominik Košta. Roztoky se snažily až do 74.minuty, ve které centr Lukáše Spousty stáhl Petr Štěpánek a upravil na 3:0. Za tohoto stavu to soupeř "zabalil" a tak nám umožnil v posledních deseti minutách přidat ještě 4 góly. Nejdřív Pavel Dlugi našel Jardu Petržílku, který se uvolnil a prostřelil gólmana, pak si Martin Štěpánek narazil s Martinem Šebestou a poslal balon ke vzdálenější tyči. Pomyslnou třešničku přidal na dnešní vítězný dortík Martin Matušů, který prošel od lajny do vápna a překvapivou ranou k bližší tyči zaznamenal šestou branku. Poslední gól přidal Míra Cífka po pěkném pasu Tomáše Hotového.

 

25/02/2018   SK Slavoj Pozdeň - SK Lány ?:? (?:?)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přípravná

  

přátelská

 

utkání

 

dne

 

20.8.2017

a

21.8.2017

 

 

 

 

20/08/2017   SK Slavoj Pozdeň - Čechie Smíchov  5 : 2  ( 2 : 0 )

Poslední víkend před začátkem nového ročníku přinesl pozdeňským barvám dvě vítězství - dnes v podvečer porazil SK Slavoj Pozdeň ne zcela kompletní Čechii Smíchov (pražská 1.B třída) 5:2 po poločase 2:0 brankami Lukáše Mansfelda (11. a 54.z penalt) a Petra Štěpánka (23., 62. a 65.). Hosté snižovali na 2:1 z penalty a na 3:2, v závěru pak promarnili několik dobrých příležitostí.
V sobotu hrál SK Slavoj Pozdeň na turnaji v Srbči (1.ročník Memoriálu Václava Jelínka), kde v prvním utkání porazil mužstvo České televize 4:0, potom starou gardu Srbče 6:0, celek Mšeckých Žehrovic 3:2 a na závěr první tým Srbče 4:0. Výsledky určily Pozdeň jako vítěze turnaje, k tomu se Petr Štěpánek stal nejlepším střelcem se sedmi brankami.

V neděli jsme na soupeře doslova vlétli a již ve 4.minutě Jarda Petržílka tváří v tvář brankaři nezakončil, po něm trestný kop Petra Štěpánka prolétl těsně nad břevnem a v 11.minutě po postrčení na Martina Štěpánka sudí Kalík nařídil pokutový kop, který Lukáš Mansfeld bezpečně proměnil na 1:0. Po čtvrthodině jsme pustili hosty do hry a Dominik Košta zachránil reflexivně nohou. Ve 23.minutě zachytil Petr Štěpánek rozehrávku Smíchova a z otočky krásně překopl gólmana na 2:0. Střelec mohl navýšit naše vedení ve 35.minutě, ale trestňák poslal metr vedle tyčky.

 

 

 

 

Přípravné

  

přátelské

 

utkání

 

dne

 

13.8.2017

 

13/08/2017   SK Senomaty - SK Slavoj Pozdeň 5 : 4  ( 2 : 2 )

V přípravě v Senomatech (OP Rakovník) jsme dvakrát vedli o dvě branky, abychom nakonec odešli poraženi. Začali jsme zostra a již v 6.minutě jsme vedli 0:2, když poprvé hlavičkoval po rohu Jardy Petržílky Petr Štěpánek a stejný hráč jen o minutu později nasměroval do sítě přihrávku od bráchy Martina. K tomu Jarda Petržílka trefil z voleje jen do gólmana. Ve 20.minutě nás poprvé podržel brankař, když vyrazil střelu z hranice vápna.Ve 28.minutě to Dominik košta zopakoval po hlavičce stopera domácích, jenže po dalším rohu už další hlavička našla cestu do sítě. Potom opět Jarda Petržílka mířil jen do strážce domácí svatyně a ve 34.minutě prošla prudká rána z přímého kopu zdí a bylo srovnáno na 2:2. Na konci poločasu Jardu zase vychytal brankař Senomat a další naše střela skončila na břevně.
Stejně jako v úvodu, i nástup do druhé půle patřil našim barvám - nejdřív malá malá domu znamenala nepřímý kop a Jarda Petržílka konečně propálil vše a vedli jsme 2:3 a pět minut na to Jardu vysunul Martin Koded a ten obstřelil brankaře na 2:4. Brzy však přišel zbytečný faul v naší šestnáctce a Senomaty korigovaly na 3:4. Pak jsme sice měli ještě 2 příležitosti, jenže to byla pozdeňská labutí píseň. Domácí postupně ovládli hru a naše koncepce se úplně sesypala. Přicházely
šance Senomat, avšak měly špatnou mušku a nebo zasáhl Dominik Košta. V 73.minutě po rohu střelou k tyči domácí srovnali na 4:4 a po dalším rohu zaznamenali i vítěznou branku, aby v samém závěru trefili ještě tyčku.

Sestava:
 

Košta - Hlaváček, Šubrt M., Kvasnica, Dlugi - Šebesta, Štěpánek M. a P., Mansfeld - Erba, Petržílka,

hokejově střídali Vaniš ml., Koded M., Kuhn a Hotový.

     

 

Přípravné

  

přátelské

 

utkání

 

dne

 

18.3.2017

 

 

 

18/03/2017   SK Slavoj Pozdeň - SK Senomaty 3:5 (2:2)


Sestava: Košta Dominik - Vaniš Josef ml., Dlugi Pavel, Kvasnica Jakub, Sachl 

                                        Adam - Štěpánek Martin, Tomáš Hotový, Šubrt Milan,

                                        Mansfeld Lukáš, Petržílka Jarda - Erba Jirka

Střídali:  Štěpánek Petr, Šebesta Martin, Kuhn Marek

 

Dnešním soupeřem v závěrečném přípravném utkání byl předposlední celek okresního přeboru Rakovník a již v 1.minutě našel Milan Šubrt na vápně Tomáše Hotového, který obstřelil gólmana - 1:0. Potom vystihl malou malou domů Jirka Erba, byl sražen, jenže Lukáš Mansfeld nařízenou penaltu nekopl dobře. Ve 13.minutě prvně zahrozili hosté, ale ze sedmi metrů přestřelili. Ve 29.minutě soupeř vyrovnal po příhrávce mezi obránce, po které prostřelil našeho brankaře - 1:1. Po té Jardovi Petržílkovi nestačili ani 3 pokusy před gólmanem Senomat, ale pak zahrál roh na hlavu Tomáše Hotového a zase jsme vedli. V další dobré pozici netrefil dobře balon Jirka Erba a brankař pokus vyrazil. Ve 37.minutě přišel opět pas mezi obránce a po technické střele bylo srovnáno. Před poločasem se před gólmanem ocitl Petr Štěpánek, ale nepřekonal ho.

V úvodu druhé půle trefil jen do brankaře Jarda Petržílka a potom přišla naše černá dvouminutovka - nejdřív opět ulička mezi stopery, brejk a 2:3, po té přetažený centr a rána z první přesně k tyči na 2:4. Naše snaha o korekci byla přetavena ve snížení na 3:4 v 63.minutě, kdy po úniku Martina Štěpánka dorazil míč do brány Jarda Petržílka. Pak nepropálil z úhlu gólmana Petr Štěpánek a po další hrubce obrany šli hosté 2 na jednoho a zvýšili na 3:5. V závěru jsme měli smůlu - nejdřív Jarda Petržílka trefil tyč a dorážku Martina Šebesty zneškodnil brankař, který po chvíli podběhl centr Tomáše Hotového, jenže mladý sudí pískl ofsajd (?) a branku neuznal. Nakonec ještě Jirka Erba sám před gólmanem dal těsně vedle ...

 

 

 

 

Přípravná

  

přátelská

 

utkání

 

12/03/2017

a

 

26/02/2017

a

 

18/02/2017

a

 

 11/02/2017

 

         na

 

     turnaji 

 

   v  Rynholci

 

 

12/03/2017   SK Slavoj Pozdeň - TJ Roztoky 5:4 (3:0)


Sestava: Košta Dominik - Šubrt Milan, Dlugi Pavel, Kvasnica Jakub, Sachl Adam - Štěpánek Martin, Tomáš Hotový, Mansfeld Lukáš, Petržílka Jarda - Petr Štěpánek - Erba Jirka

Střídali: Sachl Petr, Vaniš Josef ml., Šebesta Martin

 

Po prvním poločase to vypadalo na ručník pro soupeře z TJ Roztoky, ve druhé půli by ho do placu možná hodil náš kouč. Přesto nakonec penalta v 85.minutě znamenala druhé místo na turnaji v Rynholci, jelikož večer hostitelé remizovali s Lány 1:1.
V 17.minutě po brankách Tomáše Hotového a Lukáše Mansfelda jsme vedli 2:0 a byli v pohodě. Další gól však přidal Jirka Erba až chvíli před poločasem, když před tím své příležitosti nevyužili Martin Štěpánek, Milan Šubrt či Jarda Petržílka nebo Petr Štěpánek. Na druhé straně vytáhl jeden reflexní zákrok Dominik Košta.
Ale druhé dějství to bylo zcela jiné mužstvo, a to nejen proto, že kouč prostřídal. Hráči už asi mysleli na jiné věci, než na současný zápas a zřejmě se projevily následky Šibřinek, které se, mimo jiné, vydařily. Hromada nepřesností a následných výčitek pomohla Roztokům až k vyrovnání na 3:3 a po hlavičce Petra Štěpánka (4:3) taky ke srovnání na 4:4. Až pět minut před koncem tak Lukáš Mansfeld z penalty (podražení Martina Štěpánka) zajistil výhru 5:4 - tuto druhou půli si však za rámeček určitě nedáme.
Ve večerním "finále" pak domácí nakonec srovnali s SK Lány na 1:1, což v součtu znamenalo "stříbrnou" příčku na turnaji pro pozdeňské barvy !

 

Pořadí:   1. Baník Rynholec    4   3  1  0  13 : 2  10

          2. Slavoj Pozdeň     4   3  0  1  11 : 9   9 

          3. SK Lány           4   2  1  1   9 : 6   7 

          4. TJ Roztoky        4   1  0  3   7 : 15  3 

          5. Sokol Sýkořice    4   0  0  4   4 : 12  0 

  

Další informace o turnaji také na webu Baníku Rynholec

 

 

26/02/2017   SK Slavoj Pozdeň - SK Lány 3:1 (3:1)


Sestava: Košta Dominik - Vaniš Josef ml., Dlugi Pavel, Kvasnica Jakub, Koded Martin - Šebesta Martin, Tomáš Hotový, Šubrt Milan, Petržílka Jarda - Petr Štěpánek - Erba Jirka
Střídali: Vaniš Josef st., Mansfeld Lukáš

Začátek dalšího zápasu na turnaji v Rynholci patřil našim barvám a již ve 4.minutě se řítil na gólmana Jirka Erba, trefil však jen jeho nohy. O chvíli později Jirka utekl znova a jeho nahrávku z voleje napálil Jarda Petržílka a lánský brankař vyrazil na roh. Do vedení jsme šli v 15.minutě, kdy po rohu Jardy Petržílky dorazil balon do sítě Milan Šubrt - 1:0. Ale soupeř záhy srovnal z penalty na 1:1. Ve dvacáté minutě už jsme zase vedli, protože pas od Petra Štěpánka zužitkoval ranou k tyči Jarda Petržílka - 2:1. Naši převahu potvrdil krátce na to Tomáš Hotový, který napálil do brány zpětnou nahrávku výborného Jirky Erby na 3:1. Potom zblízka soupeř o kousek minul pravou tyčku a Jarda Petržílka v úniku ztratil balanc a upadl, načež nařízenou penaltu u sudího vetoval (TLESKÁME!) a stejný hráč pak o kousek minul. Mančaft ve 40.minutě podržel Dominik Košta, který vyhrál souboj s dvěma osamocenými útočníky celku z Lán. Těsně před poločasem vypálil Jarda Petržílka a gólman soupeře s obtížemi vyrazil na roh.
Druhá půle vyzněla pro SK Lány, který nás přitlačil a v 55.minutě mířil do břevna, v 63.minutě pak o chlup vedle tyče, v 79.minutě střelecký zmar potvrdili lánští dorážkou těsně nad a chvíli na to ze sedmi metrů vysoko přestřelili.. V předposlední minutě udržel dvoubrankové vedení robinzonádou brankař Košta. Naše protiútoky ve druhém poločase další gól nepřinesly a tak stav 3:1 vydržel až do konce.


Příští týden bude trénink a turnaj ukončíme za 14 dní zápasem s týmem TJ Roztoky.


Další střetnutí:  Sokol Sýkořice - TJ Roztoky 1 : 2

                           Lány - Roztoky 3:0,  Rynholec - Sýkořice 3:0

 

 

 

18/02/2017   SK Slavoj Pozdeň - Sokol Sýkořice  3 : 1 (1 : 0) !

Dnes nás nebylo málo, což bylo první pozitivum. Druhým bylo posílení ofenzivy Jirkou Erbou a obrany Mírou Cífkou. a Karlem Lasíkem. Od začátku jsme byli o něco lepší a v první šanci nedosáhl na balon Jirka Erba. Ve 22.minutě však Jirka potáhl po levém křídle a jeho centr usměrnil do sítě Petr Štěpánek - 1:0. Poté přestřelil Karel Lasík a ránu Jirky Erby z otočky vyrazil brankař soupeře.
Začátek druhé půle vyšel náramně, když ve 48.minutě přízemní střelou z trestného kopu překvapil gólmana Petr Štěpánek - 2:0. Pak se neujal padající list Jirky Erby a Sýkořice se chopila pomyslných otěží. Nejprve ještě soupeř nepochodil s pokusem o přehození našeho brankaře, ale v 60.minutě potrestal naše zaváhání a zblízka snížil na 2:1. Nedopustili jsme ale zvrat v utkání a po pěti minutách centr Lukáše Mansfelda dal do protipohybu gólmana Petr Štěpánek - 3:1. Vypracovali jsme si ještě další možnosti v otevřenější obraně snažící se Sýkořice, branku se však ani nám, ani rivalovi však už dát nepodařilo.

Sestava: Vaniš Pepa st. (Košta Dominik) - Vaniš Pepa ml., Dlugi Pavel, Kvasnica Jakub, Sachl Adam - Štěpánek Martin, Hotový Tomáš, Lasík Karel, Mansfeld Lukáš - Štěpánek Petr, Erba Jirka.
Střídali: Cífka Míra, Šebesta Martin a po odchodu z brány i Pepa Vaniš st.

 

Další střetnutí:  Baník Rynholec - TJ Roztoky 6 : 1

 

11/02/2017   Baník Rynholec - SK Slavoj Pozdeň  3 : 0  ( 3 : 0 )

 

Sestava:   Košta Dominik – Šebesta Martin, Šubrt Milan, Dlugi Pavel, Kvasnica Jakub –                                             Štěpánek Martin, Hotový Tomáš, Mansfeld Lukáš, Sachl

                                           Adam  Štěpánek Petr

 

                 Později dorazili Petr Sachl a 2 Josefové Vanišové - doplnění a střídání

 

Na turnaji v Rynholci jsme, bohužel, začali v deseti a to nám vydrželo přes čtvrt hodiny, což by se mužstvu se ČTYŘICETI HRÁČI asi stát nemělo. Přesto jsme prvních 20 minut vyhráli na šance 4:2 - nejdřív domácího útočníka vychytal prozatímně vypůjčený gólman, pak dvakrát nedal Martin Štěpánek a jednou Adam Sachl. Potom se ale po centru v našem vápmě nejlépe zorientoval útočník domácích a bylo to 1:0. Mohli jsme vyrovnat vzápětí, ale Petr Štěpánek trefil gólmana a tak po pár minutách domácí zvýšili vedení po naší chybě v šestnáctce na 2:0. Před pauzou Rynholec upravil na 3:0 po rychlém útoku taženém po levém křídle.
Druhý poločas už takovou ofenzivní divočinu nepřinesl a nám se zkraje nepodařilo zrealizovat tři dobré příležitosti. Obdobně se po čtvrthodině vedlo domácím, jenže buď bránu minuli nebo výborně zasáhl Dominik Košta v bráně, který nás párkrát podržel už v prvním dějství. Dostali jsme se ještě několikrát do dobré pozice, ale zákrok na Martina Štěpánka sudí jako faul neposoudil, tak se nám vstřelit branku nepodařilo, ačkoliv Tomáš Hotový v poslední minutě vystřelil dobře, domácí brankař byl proti.

 

Další střetnutí:  Sokol Lány - Sokol Sýkořice 4:2

 

 

 

 

 

 

Přípravné

  

přátelské

 

utkání

 

 

 20/08/2016

 

 

20/08/2016   SK Vinařice - SK Slavoj Pozdeň  2 : 6  ( 2 : 1 )

 

Sestava:   Pflégr Václav – Erba Jirka, Šubrt Milan, Kvasnica Jakub, Dlugi

                                        Pavel – Pražák Tonda, Mansfeld Lukáš Kuhn

                                        Marek, Hotový Tomáš, Štěpánek Martin – Štěpánek Petr

 

Střídali:   Koded Martin a Vyhnánek Pavel, Kraus Martin chytal 2.poločas

Úvod utkání byl jako ze zlého snu. Než jsme se stačili dotknout balonu, už se pískala penalta pro domácí a ti touto výhodou nepohrdli – 1:0. Domácí tento gól nakopl do vysokých otáček a vzhledem k tomu, že hráli z kopce (výškový rozdíl branek přes 3 metry), byli jasnými pány na hřišti. Jejich útoky jsme zastavovali jen za cenu maximálního úsilí naší bránící čtveřice a často nás zachránila jen nepřesnost domácích. Tento kolotoč trval do 25 minuty. Pak přišla krátká občerstvovací pauza, trenér přeskupil sestavu a hra se trochu vyrovnala. Nejprve se do úniku dostal Petr Štěpánek, ale jeho stažení rozhodčí jako faul neposoudil. Pak se k centru z levé strany dostal Pavel Dlugi, ve vápně se prosadil Tonda Pražák a bylo vyrovnáno. Potom zase hráli domácí, ale bez efektu, až v poslední minutě jsme hrubou chybou pustili domácího útočníka do samostatného úniku a ten nezaváhal.
Na začátku druhého poločasu jsme se štěstím přežili šanci domácích a pak rozjeli koncert, který po prvním poločase nikdo nečekal. V padesáté minutě 2:2, v 53. minutě 2:3, v 59.minutě 2:4 a než byla vyhlášena občerstvovací pauza v pětašedesáté minutě, vedli jsme již 2:5. Po této pauzičce se skóre měnilo už jen jednou na 2:6. Ne, že bychom neměli další stoprocentní šance, ale naši borci začali vymýšlet a kombinovat, a tak jsem neproměnili akce tři na jednoho, dva na brankáře, sám na brankáře. A protože domácím to do kopce ale vůbec nešlo, utkání už se v klidu dohrálo.

O naše góly se postarali: Tomáš Hotový 3, Tonda Pražák, Petr a Martin Štěpánkové.

 

 

 

 

Přípravné

  

přátelské

 

utkání

 

 

 13/08/2016

 

 

 

13/08/2016   SK Pchery - SK Slavoj Pozdeň  1 : 4  ( 1 : 3 )

 

Sestava:   Pflégr Václav – Kvasnica Jakub, Dlugi Pavel, Pražák Tonda, Sachl

                                        Adam – Šubrt Milan, Mansfeld Lukáš Kuhn Marek,

                                        Hotový Tomáš, Štěpánek Martin – Štěpánek Petr

               

Střídali:   Koded Martin, Vyhnánek Pavel, Lasík Karel a Kraus Martin,

                Petr Sachl vypomohl domácímu mančaftu 

 

Branky:    19., 21. a 69. Petr Štěpánek, 12. Tomáš Hotový

 

Jako první se nám podařilo ohrozit branku domácích a také jako první jsme inkasovali, když v 9.minutě patičkou Petr Sachl jako host ve pcherském dresu nabil spoluhráči a rána z dvaceti metrů skočila těsně před brankařem Pflégrem a skončila v síti. Vyrovnáno bylo hodně rychle - již po dvou minutách Martin Štěpánek těsně přestřelil, ale minutu na to se po rohovém kopu v šestnáctce uvolnil Tomáš Hotový a vyrovnal na 1:1. Potom Adam Sachl ve vyložené pozici zamířil do gólmana a v 19.minutě našel střelec prvního gólu Petra Štěpánka, ten obešel i brankaře a dal na 1:2. Dvě minuty po té unikl po pravé straně Martin Štěpánek a brácha Petr z malého čtverce upravil na 1:3. Pak se však na place zbytečně začalo jiskřit, zaplály emoce a domácí sudí-laik to úplně nezvládl. Od té doby si hráči více všímali soupeře a fotbalového koukání bylo pomálu.
Druhý poločas jsme začali náporem, ale Petr Štěpánek 2x minul a po něm Martina z úhlu vychytal brankař, což si oba aktéři zopakovali v 19.minutě. Za pět minut však Martin Štěpánek udělal z obránců přihlížející statiky, naservíroval opět před bránu bráchovi a vedli jsme 1:4. Další chvíle se nesly spíše v duchu chyb naší obrany, která rozehrávala zdlouhavě a hlavně nepřesně, domácím se však nepodařilo tyto kiksy potrestat buď vlastní neschopností nebo zasáhl vystřídavší Martin Kraus.
Takže po fotbalové stránce nic moc, ačkoliv nějaké náznaky tam byly ...

 

 

 

 

 

Přípravné

  

přátelské

 

utkání

 

 

 06/08/2016

 

 

06/08/2016   Sokol Smečno - SK Slavoj Pozdeň  4 : 3  ( 2 : 1 )

 

Sestava:   Pflégr Václav – Koded Martin, Dlugi Pavel, Šubrt Milan, Vaniš Josef ml. –  

                                        Lasík Karel, Mansfeld Lukáš Pražák Tonda, Erba Jirka,

                                        Sachl Adam – Hotový Tomáš

               

Střídali:   Kvasnica Kuba, Vyhnánek Pavel, Vaniš Josef st., Sachl Petr

 

Branky:    37. a 49. Tomáš Hotový, 74. Petr Sachl

 

Začátek pro nás byl obtížný, nohy po soustředění byly těžké a tak úvod patřil domácím. Hned zkraje prověřili pozornost našeho brankaře a pak v 7.minutě přelétl centr za naší obranu a Smečno vedlo. Potom, po chybě se ocitl sám útočník Smečna před gólmanem, ale mířil jen do něho. Ve 12.minutě prošel domácí útočník mezi obránci a bylo už 2:0. To přimělo kouče přeskupit řady a naše hra se zlepšila. Nejdřív mířil do odkryté brány Jirka Erba, jenže trefil obránce, potom pokus stejného hráče z hranice vápna vykopl brankař Smečna. Následně po rohovém kopu napálil Tomáš Hotový opět jen do obránce, ale ve 37.minutě balon odražený od břevna dorazil do sítě - 2:1. Ještě do poločasu trefil Kuba Kvasnica obránce na čáře a pokus o lob Lukáše Mansfelda proletěl těsně nad břevnem, naopak domácí útočník tísněn netrefil mezi tyče.

Hned ve 47.minutě domácí těsně minuli vingl a o dvě minuty později Tomáš Hotový polosedě-pololeže svým druhým gólem srovnal na 2:2. Chvíli na to, po další chybě v rozehrávce, šel smečenský hráč sám, avšak o chlup minul. V 69.minutě se po hezké uličce mezi naše obránce domácí ujali vedení 3:2, ale za pět minut vyrovnal hlavou Petr Sachl po centru Lukáše Mansfelda. Ve třiaosmdesáté minutě jsme zahráli malou domu z půlky hřiště a po chybě v rozehrávce domácí vyrovnaný zápas rozhodli.

 

 

 

 

 

 

 

Přípravné

  

přátelské

 

utkání

 

 

 17/04/2016

 

 

17/04/2015   SK Pchery - SK Slavoj Pozdeň6 : 2

 

Sestava:   Pflégr Václav – Vyhnánek P., Cimrman Václav, Tyluš R., Cimrman Ondřej –  

                 Prokeš Jan, Matušů Martin, Kuhn Marek, Vaniš Josef ml. – Vaniš Josef st.,

                 Havelka Roman

               

Střídal:    Mikuláš Jiří

 

Branky:    Roman Kozelka, Martin Matušů

Vedli jsme 1:0 díky premiérové trefě Romana Kozelky, ale pak nás od vyšší porážky uchránil výborný Vašek Pflégr v bráně. Dva góly jsme dostali v posledních deseti minutách, kdy docházely fyzické síly. V závěru výsledek korigoval křížnou ranou Martin Matušů.

UPOZORNĚNÍ !!!

První jarní domácí mistrovské utkání s SK Otvovice B je odloženo na žádost hostí na čtvrtek 28.dubna 2016 od 17:30 hodin.

 

 

 

 

Přípravné

 

 

přátelské

 

 

utkání

 

 

 20/03/2016

 

 

20/03/2015   SK Slavoj Pozdeň – SK Cítoliby  1 : 0  ( 0 : 0 )

 

Sestava:   Pflégr Václav – Dlugi Pavel, Šubrt Milan, Kvasnica Jakub, Kuhn Marek –  

                 Štěpánek Martin, Hotový Tomáš, Štěpánek Petr, Sachl Adam – Mansfeld

                 Lukáš - Zelenka Václav

               

Střídali:   Erba Jiří, Koded Pavel, Koded Martin, Matušů Martin

 

Branka:    48. Martin Štěpánek

 

V posledním přípravném  zápasu před jarním výkopem jsme změřili síly s týmem SK Cítoliby, vedoucím celkem lounského okresního přeboru. Do utkání jsme vlétli dobře, ale muška Vaška Zelenky či Petra Štěpánka byla vychýlena. Po čtvrthodině jsme trochu ubrali a na trávníku vládli hosté, ale také jejich zakončení chyběla přesnost - jednou to však bylo jen o pověstný chlup. Před poločasem to zkusil ještě Lukáš Mansfeld, jenže gólman byl u tyčky včas.
Ve druhé půli jsme přidali a již ve 48.minutě po zaváhání obránce pronikl do vápna Martin Štěpánek a křížnou střelou k tyči dal na 1:0. Potom hlavička Milana Šubrta přelétla břevno a dalekonosný pokus Cítolib lapil brankař Pflégr. Ve 20.minutě jsme mohli navýšit skóre, jenže jak únik Jirky Erby tak dorážka Vaška Zelenky byly zblokovány. Na druhé straně měl Vašek Pflégr kliku, když ho hráč hostí v úniku trefil do náruče. Dobrou ránu Tomáše Hotového pak výborně vyrazil brankař Cítolib a dorážející Martin Koded mířil nad bránu. Obdobně dopadla střela střela Petra Štěpánka - opět výtečně gólman vyrazil. Krátkou ztrátu našeho "výkonu" mohli hosté využít ke snížení, ale Vašek Pflégr vyrazil do břevna, následně zlikvidoval jednu dorážku a druhou už Cítoliby zacílily mimo. Těsně před koncem hosté v dobré pozici o kousek přestřelili a tak jsme těsnou výhru uhájili.
V sobotu 26. března od 15 hodin už se kope naostro, do Pozdně přijede mužstvo Sokola Blevice.

POZDEŇ DO TOHO !!!

 

 

 

 

 

Přípravné

 

 

přátelské

 

 

utkání

 

 

 13/03/2016

 

 

13/03/2016  Novo Kladno - SK Slavoj Pozdeň  6 : 3 ( 2 : 3 )

 

Sestava:   Pflégr Václav – Dlugi Pavel, Šubrt Milan, Zelenka Václav, Kuhn 

                  MarekMansfeld Lukáš, Štěpánek Petr, Hotový Tomáš, Sachl

                  Adam – Erba Jiří, Sachl Petr

               

Střídání:  Ve druhé půli do hry zasáhli také Koded Pavel, Matušů Martin,

                  Koded Martin, Vaniš Josef ml. a Kvasnica Jakub

 

Branky:    1. Petr Sachl, 20. Petr Štěpánek, 23. Jiří Erba

 

Tmavá obloha, tmavý "trávník" a tmavý balon - to byla nedělní scéna na kladenském trávníku I. generace. Hned na úvod se nám povedlo domácí tým zmrazit rychlým gólem z kopačky Petra Sachla, jehož hezky uvolnil Tomáš Hotový - 0:1. Ale hráči Nova se rychle oklepali a hned v 5.minutě mířili do boční sítě, aby v 9.minutě vyrovnali po přihrávce mezi naše stopery - 1:1. Na konci první čtvrthodiny pak šli do vedení, když jejich útočník obehrál oba střední obránce - 2:1 a v 19.minutě nás od pohromy zachránil reflexivně gólman Pflégr. Poté se Petrovi Štěpánkovi povedlo projít do vápna a střelou na zadní tyč vyrovnat na 2:2. Když už za 3 minuty sklepl hlavou centr Tomáš Hotový na Jirku Erbu, jenž pohotově prostřelil brankaře, šli jsme do vedení 2:3. A pak to s naší hrou nevypadalo špatně. Navíc ránu z 20i metrů lapil u tyče V. Pflégr a po kombinaci Jirka Erba mířil vedle brány.

Ale druhá polovina utkání už nám tak nevyšla - jako bychom do ní vstoupili jako diváci. Čtvrthodiny nás domácí rozebírali jako domek z karet, ale 5x výtečně zasáhl brankař, jednou šel balon těsně vedle a jednou se odrazil od tyče. Po skrumáži pak sudí pískl penaltu, kterou hráč Nova v 16.minutě s jistotou proměnil. Za dvě minuty už domácí vedli po hezké kombinační akci. Potom ještě jednou výborně zakročil Václav Pflégr a ve 26.minutě v dobré pozici Petr Štěpánek přestřelil. Na druhé straně hřiště následovala další penalta a po ní změna stavu na 5:3. V poslední čtvrthodině jsme se i my několikrát dostali ke kombinaci a z ní do střelecké pozice, ale nic jsme z toho nevytěžili. A to ani ze situace "jeden na brankaře". Ve stejné situaci na opačné straně ještě jednou výborně zachránil gólman Pflégr, ale v další obdobné pozici hráči Nova nezaváhali a upravili na konečných 6:3 !

 

 

 

 

Přípravné

 

 

přátelské

 

 

utkání

 

 

 09/08/2015

 

 

09/08/2015   SK Slavoj Pozdeň – SK Velké Přítočno  5 : 4

 

Sestava:   Kraus Martin – Dlugi Pavel, Šubrt Milan, Zelenka Václav, Kvasnica

                  Jakub – Koded Martin, Sachl Petr, Hotový Tomáš, Tyluš Roman –

                  Erba Jiří, Štěpánek Martin

               

Střídání:  45. Frýda Zd. x Erba, 45. Zelený J. x Kraus, 60. Lasík K. x Dlugi

 

Branky:    M. Štěpánek, P. Sachl, J. Erba, T. Hotový (PK), Z. Frýda (PK)

 

V přípravě jsme přivítali mužstvo Velkého Přítočna, tedy účastníka okresního přeboru. Hosté o něco lépe kombinovali a dokázali měnit rytmus hry. Již v 5.minutě zachytil rozehrávku soupeře Martin Štěpánek a zamířil přesně k tyči. O minutu později bylo vyrovnáno po rychlé a efektní kombinaci hostí. V 10.minutě nedosáhl gólman na rohový kop a Petr Sachl dal na 2:1. Za další dvě minuty prošel Jiří Erba polovinou hřiště, obešel i brankaře a zvýšil na 3:1. Potom nás 2x podržel brankař Kraus a jedenkrát břevno, k tomu soupeř z Velkého Přítočna 2x mířil těsně mimo. Potom však V. Přítočno snížilo ve 34.minutě umístěnou střelou z 15i metrů.

Ve druhé půli jsme promarnili tři šance, ale pak nás zachránil reflex gólmana Zeleného. Hosté srovnali na 3:3 po centru do vápna v 64.minutě a chvíli na to vytlačil Honza zelený "jentaktak" na roh. V 71.minutě potrestal z penalty sražení unikajícího Martina Štěpánka kapitán Hotový, ale soupeři se podařilo vyrovnat krásně provedeným přímým kopem do vinglu už za čtyři minuty. Hosté se snažili strhnout výhru na svou stranu, ale dvě minuty před koncem byl po rohovém kopu sražen opět Martin Štěpánek a (přísnou) penaltu proměnil Zdeněk Frýda na konečných 5:4.
I remíza by ale byla úspěchem vzhledem k tomu, že 4 hráči měli za sebou včerejší turnaj Starých gard, 4 jsou kmenovými hráči béčka a jeden je mladší dorostenec !    

POZDEŇ DO TOHO !!!

 

 

 

 

 

 

Přípravné

 

 

přátelské

 

 

utkání

 

 

 08/03/2014

 

 

08/03/2014   Sokol Branov – SK Slavoj Pozdeň  2 : 2  ( 0 : 0 )

Sestava:   Zelený Jan – Šubrt Milan, Sachl Petr, Štěpánek Martin, Kvasnica Kuba – 

                  Tyluš Roman, Paur Pavel, Cífka Milan, Matušů Martin –

                  Gönzöl Tomáš, Prokeš Jan

               

Střídali hokejově:  Cífka Michal, Falcník Jiří

 

Branky:    52. Martin Štěpánek, 57. Honza Prokeš

 

Začátek zápasu patřil našemu mužstvu, pět minut se hrálo převážně na polovině soupeře, ale žádnou vážnější akci jsme si nedokázali vytvořit. Pak se osmělil Branov a postupně získával převahu. Přestože jsme soupeře pustili do několika solidních příležitostí, měli velký problém trefit branku, a když už zamířili přesně, Honza Zelený byl na místě. I my jsme se dostávali k bráně Branova, ale naše zakončení se hodně podobalo tomu, co předváděl soupeř, a tak se šlo do kabin za stavu 0:0.

Do druhého poločasu jsme mírně přeskupili sestavu, vysunuli na hrot Martina Štěpánka a od úvodního hvizdu se začala obrana protivníka potit. V 7.minutě Štěpánek svým pohybem rozhodil soupeřovu obranu a jejich „nedomluvu“ s brankářem potrestal gólem. O pět minut později se po přihrávce Štěpánka vyhnul ofsajdové pasti Prokeš a sólo od půlky hřiště suverénně uklidil do branky. Hosté silně znervózněli, ale nám už docházely síly a nedokázali jsme rozhádaného soupeře dorazit. Od tohoto okamžiku nás Branov přimáčkl k vápnu a často jen štěstí uchránilo naši branku. Ke konci jsme se trochu vzepjali a vybojovali několik standardních situací. Tyto jsme, bohužel, nevyužili a po jedné z nich soupeř snížil, když už se naši hráči nestačili vrátit. To ale nebylo vše - poslední střela zápasu se z 25 metrů snesla přesně do šibenice a stanovila konečné skóre na 2:2.

 

Komentář z pera Martina Matušů

 

 

 

 

 

 

Přípravné

 

 

přátelské

 

 

utkání

 

 

 09/03/2013

 

 

09/03/2013   FC PO Olešná – SK Slavoj Pozdeň  2 : 2  ( 0 : 0 )

Sestava:   Zelený Jan – Šubrt Milan, Sachl Petr, Lasík Karel, Kvasnica Kuba – 

                  Matušů Martin, Hotový Tomáš, Cífka Milan, Prokeš Jan –

                  Erba Jirka, Štěpánek Martin

              

Střídání:  do druhé půle Kuhn a Mikuláš

 

Branky:    67. Honza Prokeš, 71. Jirka Erba

 

Po drobných problémech se sestavou, přece jen jsem čekal víc zájemců o první utkání roku 2013, jsme v pěkném lesním areálu rakovnického Tatranu sehráli přátelské utkání s FC Pásová Ocel Olešná.

 

V úvodu utkání bylo vidět, že „domácí“ Olešná je přece jen rozehranější a tak pro začátek pobýval míč více na naší polovině. To trvalo necelou čtvrthodinu. Potom jsme se osmělili i my a po dvaceti odehraných minutách jsme soupeře zmáčkli, ale výsledkem bylo pouze 6 rohových kopů v jedné řadě. Z našeho náporu domácí vyráželi do protiútoků a po jednom z nich málem udeřilo. Útočník hostí mezi penaltou a malým vápnem naskočil na centr, ale jeho prudkou hlavičku dokázal Honza Zelený ztlumit pod sebe. I my jsme si vytvářeli solidní příležitosti, které jsme, bohužel, velmi často překombinovali a tak poločas končil za stavu 0:0.

Druhé dějství pro nás začalo velmi zle. Ve 3.minutě vyrazil Honza nepovedený centr jen k nohám soupeře, ten si povodil obranu napříč vápnem a prohráváme 1:0. Ještě jsme se ani nevzpamatovali, když se precizně kopnutý trestňák otřel o tyč a prohráváme 2:0. V těchto chvílích byla Olešná na koni a my jen horko těžko bránili „čestnou prohru“. Ve dvacáté druhé minutě jsme procitli z letargie. Jirka Erba svým typickým způsobem umotal obranu soupeře a poslal načechraný centr na Honzu Prokeše. Ten sice z první netrefil, ale měl dost času na zpracování a pak už nezaváhal - 2:1. O čtyři minuty později na pravé straně uvolnil Kuhn Štěpánka, ten pláchl po lajně obránci a podél brankáře naservíroval míč Jirkovi Erbovi, který ho zametl do prázdné branky - 2:2. Od tohoto okamžiku jsme zase měli víc ze hry my. Soupeře jsme opět zatlačili na jeho polovinu, bohužel, opět bez gólového efektu. Nejblíže vítězství jsme byli dvě minuty před koncem. Štěpánek opět prostrčil míč před braku, Prokeš promáchl a za ním stojící Erba jen těsně minul. Utkání tedy skončilo smírně 2:2.

Již za dva týdny nás prověří v prvním mistrovském utkání nejsilnější z možných soupeřů – Zlonice !

 

Komentář zaznamenal Martin Matušů

 

 

 

 

 

Soustředění

 

v

 

Jizerkách

 

 

      březen

 

 

       2012

 

S

T

Ř

E

D

A

 

 

 

 

 

Č

T

V

R

T

E

K

 

 

P

Á

T

E

K 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

S

O

B

O

T

A

 

Pozdeň – Smržovka 2:1.. (slovy: „dva ku jedenácti“)

 

Sestava: Zrcek – Tyluš, Chmelík, Míra Cífka, Kvasnica – Milan Cífka, Hotový, Paur,

                            Prokeš – Zelenka, Štěpánek

Střídal: Matušů

 

Branky: Hotový, Chmelík z penalty

 

V tomto zápase bylo hezky vidět, jak kdo trávil zimu. Někteří poprvé na hřišti, ale

jiní už podruhé a stejně je balon neposlouchal. Tento zápas z naší strany nepřinesl

jediné pozitivum a snad už se nebude dlouho opakovat.

 

Ráno jsme se šli proběhnout na Jizerku a zpátky, to je dohromady asi 10 km.

 

Odpoledne následoval trénink s míčem, protože to některým vyloženě nešlo a tak

jsme se to snažili dohnat.

 

 

Ranní program byl rozdělen – někdo opět absolvoval výběh na Jizerku, další si šli

dát okruh na běžkách a někteří jedinci procvičovali herní strategii ve „Fifě“ na PS3.

Odpoledne na hřišti nás čekala práce s míčem, abychom „dostali balon do nohy“.

Večer nás čekal zápas od 20:30

 

Pozdeň – Kokonín 3:2

 

Sestava: Šlajchrt – Míra Cífka, Holub, Hotový, Šubrt Milan – Prokeš, Paur, Milan

                                Cífka, Mach – Kvasnica – Štěpánek

 

Branky: Milan Cífka, Prokeš, Štěpánek

 

Střídali: Zelenka, Matušů, Chmelík

 

Přijely posily, ale pro zranění z minulého utkání nemohl nastoupit Roman Tyluš.

Pozměnilo se rozestavení na hřišti a s očekáváním, jak zápas bude vypadat, jsme

šli do boje. Od začátku jsme drželi dobré tempo a šance střídala šanci na obou

stranách hrací plochy. Nás držel výborný Kuba v bráně, ale v útoku jsme tradičně

zahazovali šance – Štěpánek šel 2x sám na bránu, Prokeš a Milan Cífka v dobrých

pozicích také minuli.

Druhý poločas začal tak, jak skončil první. Kuba v bráně čaroval a my nedávali góly.

Hosté se dostali do vedení, abychom vzápětí kontrovali Milanem Cífkou, který dostal

balon mezi beky a po kličce ho poslal podél gólmana do sítě. Po té hosté mohli jít do

vedení, ale nedali penaltu a Kuba následovně zlikvidoval i dorážky. Pak se hra

uklidnila, šance přicházely, ale také odcházely (mimo bránu). Pak, když bylo tak 10

minut do konce a vypadalo to, že už se nic nestane, dostal Štěpánek balon do běhu

a šel sám, trefil však pouze včas vyběhnuvšího brankaře. Odražený balon potom

uklidil lobem přes brankáře a obránce dobíhající Prokeš – 2:1. Hosté ale téměř z protiútoku vyrovnali a bylo to 2:2. V poslední okamžicích utkání dostal opět balon

do běhu Štěpánek a tentokrát strhl vedení na naší stranu – 3:2.

 

Ráno patřilo rehabilitaci a šetřili se poslední zbytky sil na večer. Odpoledne jsme

se jeli inspirovat fotbalem do Jablonce, kde hráli domácí s Plzní a prohráli 0:2.

Večer nás čekal zápas od 19:00

 

Pozdeň – Kořenov 7:4

 

Sestava: Šlajchrt – Zelenka, Holub, Chmelík, Míra Cífka – Prokeš, Šubrt, Hotový,

                                Milan Cífka, Matušů – Štěpánek

 

Branky: Štěpánek 5, Milan Cífka, Kuba Kvasnica

 

Střídal: Kuba Kvasnica

 

Herně nám úvod zrovna nevyšel a rychle jsme dostali gól na 0:1. Vzápětí srovnal

Štěpánek, který dal v rozmezí 30 minut PĚT branek a bylo po zápase. Na tři góly

mu nahrával Šubrt, na jeden Milan Cífka. V tomto čase jsme předváděli krásný

kombinační fotbal se spoustou přihrávek a hlavně se dařilo proměňovat šance.

Pak přidal šestý gól Kuba Kvasnica bodlem z hranice vápna a chvíli na to Milan

Cífka dával na zadní tyč po přiťuknutí Štěpánka a bylo to už 7:1.

Druhý poločas se už pouze dohrával a hrál hlavně soupeř, jelikož nám docházely

síly. Tak jsme to „pytlíkovali“ jenom kombinačně kolem půlky a pak už ani to ne.

Šancí už jsme si moc nevytvořili, ale soupeř ano a tak snížil až na konečných 7:4.

Někteří aktéři odcestovali ještě ten den. Každý byl po zápase vyčerpaný, ale na

večerní zhodnocení nějaké síly zůstaly ...

Soustředění se tedy opět povedlo !

 

 

 

 

 

 

Přípravné

 

 

přátelské

 

 

utkání

 

 

 

 10/03/2012

 

 

10/03/2012   Sokol Knovíz – SK Slavoj Pozdeň  2 : 3  ( 1 : 1 )

Sestava:  Šlajchrt Jakub – Šlajchrt Marek, Cífka Míra, Chmelík, Černý – Kuhn,

                  Cífka Milan, Cimrman, Prokeš – Štěpánek Petr, Matušů Martin ml.

 

Střídání:  hokejově Gönzöl Tomáš

 

Branky:    Petr Štěpánek 2, Marek Kuhn

 

Výkop byl trochu pozdržen příchodem domácích, kteří se nemohli sejít. Do zápasu

jsme šli optimisticky, ale ze začátku utkání jsme byli u všeho o krok později. Pak

se situace zlepšila a přišly i šance, které nezužitkovali postupně Prokeš, Štěpánek,

Kuhn a Cífka. Hru jsme měli pod kontrolu, ale přísná penalta (na hranici vápna)

poslala domácí do vedení – 1:0. Podařilo se nám vyrovnat takřka vzápětí, když si

Milan Cífka narazil s Vaškem Cimrmanem, pak nahrál Petrovi Štěpánkovi, který

prošel se štěstím přes několik domácích hráčů až před gólmana a mezi jeho nohy

dal na 1:1. Hra se pak uklidnila, ale byl odpískán další pokutový kop po faulu

Chmelíka – Kuba Šlajchrt tentokrát směr vystihl a balon vyražený před sebe ukryl

pod svým tělem. Do poločasu se nic zajímavého už nestalo.

Do druhé půle jsme nastoupili v dobrém rozpoložení a převzali režii hry. Šance

však nějak nepřicházely, ačkoliv jsme měli míč pod kontrolou. Pár pokusů bylo z

trestných kopů, ale střely neprošly zdí nebo letěly nad břevno. Pak najednou letěl

dlouhý balon dopředu, který prodloužil Martin Matušů na Petra Štěpánka, ten šel

sám na brankaře a opět se nemýlil – 1:2. Další průběh utkání se nesl ve znamení  méně přesné hry s množstvím situací, kdy si hráči pomáhali fauly. Čtvrt hodiny

před koncem naše obraně vyrobila chybičku a hosté ji dokázali zúročit na srovnání

skóre na 2:2. Když už to vypadalo, že utkání skončí smírně, přišlo autové vhazování

u rohového praporku v provedení Honzy Prokeše. Ten dal na Petra Štěpánka, jenž

se otočil kolem svého obránce a ťukl „pod sebe“, kde nabíhající Marek Kuhn tvrdou

a dobře mířenou střelou k tyči nedal domácímu gólmanovi šanci. Za pět minut pak

závěrečný hvizd znamenal potvrzení naší výhry.

Na to, že tým byl slepen ze tří mužstev v prvním zápase po zimní pauze a terén

taky za moc nestál, to nebylo tak špatné. Všichni hráli naplno a užívali si jaro …

 

 

 

 

 

Přípravné

 

 

přátelské

 

 

utkání

 

 

 23/08/2011

 

 

23/08/2011   SK Zichovec – SK Slavoj Pozdeň  5 : 4  ( 2 : 0 )

Sestava:  Zelený – Cífka Míra, Chmelík, Šubrt Milan, Vyhnánek –  Koded,

                               Hotový, Paur, Štěpánek Martin – Štěpánek Petr, Matušů M. ml.

 

Střídání:  60. Jarda Sachl za Martina Matušů ml.

 

Branky:    64., 70. a 71. Petr Štěpánek, 62. Tomáš Hotový

 

V první půli se mi chvílemi zdálo, že se hraje o postup do Ligy mistrů. Nervy jako

provazy občas nevydržely a výsledkem bylo více faulů a řečí než fotbalu. To se ale

ve druhém dějství (Zaplať Pán Bůh, jak říkáme my ateisti) změnilo a hrál se fotbal, ve kterém jsme rozhodně nehráli druhé housle.

První poločas – to byl vlastně „ťukes“ domácích, který k ničemu vážnějšímu nevedl.

Z toho vybočila v úvodu rychlá akce Kokeše, po které neobsazený Lajbl přiklonil

misku vah na stranu domácích – 1:0. Pak šel sám na Kostku v bráně domácích

Martin Štěpánek, ale střela mu nesedla. Ve 27.minutě agilní Petržílka pěkně

napřáhl z dvaceti metrů a trefil přesně k tyči – 2:0. Po půlhodině jsme se do hry

dostali i my a stálo to za to. Ve 34.minutě obstřelil Kostku Petr Štěpánek, avšak

trefil tyč (první). O čtyři minuty později gólman Zichovce podcenil střelu Tomáše

Hotového a ta skončila na tyčce (druhá). Když se nám podařilo po krásné kombinaci

snížit, sudí Bázler odpískal ofsajd (?!?). Těsně před poločasem nejprve Kostka

v pádu zlikvidoval šanci Petra Štěpánka a po té střelu Pavla Kodeda vytěsnil na

tyč (třetí v deseti minutách).

Nástup do druhé půle se nám hrubě nevyvedl a v 56.(Petržílka) a 58.(Kokeš) minutě

jsme inkasovali trochu zbytečné góly a vypadalo to z naší strany na „ručník“. Pak se ale děly věci. Defenzivní práci nováčka okresního přeboru přelstil Petr Štěpánek a Tomáš Hotový po nezištné přihrávce snížil na 4:1. Potom Martin Štěpánek prodloužil hlavou na bráchu a ten opět trefil tyčku – od ní se balon však odrazil do sítě a bylo to 4:2. Pak výborně zasáhl Honza Zelený po hlavičce domácích a v 70.minutě potrestal chybu v rozehrávce přesnou střelou Petr Štěpánek – 4:3. Hned po minutě fotbalovou nádheru v podání Petra Štěpánka a Pavla Kodeda zakončil prvně jmenovaný a bylo vyrovnáno 4:4. Čtyři góly za devět minut v síti týmu „z okresu“, to byl, panečku, nářez. Zápas se pak dohrával v tréninkovém tempu, ve kterém nejdříve Honza Zelený vychytal brejk domácích, aby dvě minuty před koncem zachránil výhru pro Zichovec přesnou hlavičkou jejich nejlepší hráč Petržílka.

 

 

 

 

 

Přípravné

 

přátelské

utkání

 

„béčka“

 

 20/08/2011

 

 

20/08/2011   SK Třebichovice – SK Slavoj Pozdeň B  2 : 0

 

Sestava:  Šlajchrt (Zelený) – Kvasnica, Chmelík, Mikuláš, Vyhnánek –  Kuhn,

                                                Žák, Cimrman, Prokeš – Adamov, Černý

 

Hokejově střídali:  Matušů Martin ml., Cífka Míra, Štěpánek Petr

 

S nejslabším týmem loňského ročníku v okresních soutěžích se nám herně příliš nedařilo, ale proběhli jsme se a občas se i potkali s mičudou, což bylo důležité.

Honza Zelený si dokonce zachytal půlku za soupeře. Za týden jedeme už naostro !

 

 

 

 

 

Přípravné

 

 

přátelské

 

 

utkání

 

 

 31/07/2011

 

 

31/07/2011   Sokol Srbeč – SK Slavoj Pozdeň  3 : 2  ( 0 : 1 )

 

Sestava:  Šlajchrt Jakub – Tyluš Roman, Šubrt Milan, Sachl Petr, Šubrt Aleš –

 Kuhn Marek, Hotový Tomáš, Prokeš Jan, Koded Pavel – Štěpánek Petr, Dlugi Pavel

 

Hokejově střídali:  Matušů Martin ml., Cífka Míra

 

Do utkání jsme vlétli jako uragán. V první minutě Pavel Dlugi přistrčil na vápno Petru Sachlovi a jeho technickou střelu zastavilo břevno. Domácí se ani nedostali z vápna a ještě v první minutě opět Dlugi nachází Marka Kuhna, který v dobré pozici trefuje tyč. Ve třetí minutě stále konsternovaní domácí pouští do úniku Petra Štěpánka a brankář jen se štěstím vyráží nad. Po počáteční smršti se hra trochu uklidnila, ale stále jsme byli pány na hřišti. Domácí nedokázali zastavit naši rozehrávku ve středu pole a my si vytvářeli jednu šanci za druhou. Bohužel dlouho všechny končily buď mimo nebo polapeny dobře chytajícím brankářem a nebo, jako již tradičně, na tyči (Štěpánek, Hotový). Zhruba ve 25 minutě krásně poslal do brejku Honza Prokeš Petra Štěpánka a ten protrhl naši střeleckou smůlu – 0:1. Po vedoucím gólu jsme trochu polevili a tak náš staronový brankář Kuba Šlajchrt musel předvést několik důležitých zákroků.

Druhá půle začala v našem podání tradičně. Než jsme se rozkoukali bylo vyrovnáno a naopak domácí se začali tlačit dopředu. Neproměnili ale několik šancí a potom jsme opět začali hrát a znova zahazovali jednu příležitost za druhou. V polovině druhé půle začali docházet síly oběma mužstvům síly a moc už se nebránilo. Bohužel, tuto situaci dokázali lépe využít domácí, kteří přidali další dva góly. My jsme vrhli zbytky sil a vůle do útoku. Pět minut před koncem snížil tečovanou střelou Tomáš Hotový na 3:2. V posledních minutách jsme třikrát sahali po vyrovnání a naopak domácí šli dvakrát sami na brankáře, ale stav už se nezměnil.

 

 

Něco málo píše také  kladenský deník !

 

 

 

 

 

Přátelské

 

rozlučkové

 

utkání

 

na

 

závěr

 

sezóny

 

  2010-2011

 

Pozdeňští „Červení Mustangové“ – „Bílé Želvy“  3 : 2  ( 2 : 0 )

Sestavy:

 

Jakub Šlajchrt – Petr Hulín, Jirka Mikuláš, Martin Štěpánek, Petr Štěpánek st. –

Jakub Kvasnica, Milan Šubrt, Honza Prokeš, Aleš Šubrt – Petr Štěpánek, Míra

Cífka

Střídal: Michal Kudrna

 

Ondra Štika – Roman Tyluš, Honza Chmelík, Tomáš Hotový, Pavel Vyhnánek –

Honza Port, Pavel Paur, Pavel Žák, Marek Kuhn – Martin Matušů, Pavel Koded

Střídal: Zdeněk Jelínek

Kapitáni Martin Matušů a Míra Cífka si jako nejmladší nejdřív vybírali hráče a pak

už začalo. Červení byli od začátku aktivnější, ale divákům názorně předváděli, proč

naše mančafty skončili až na těch určitých místech. Dobré příležitosti promarnili

postupně Aleš Šubrt, Petr Štěpánek ml. a Honza Prokeš. Až v 19.minutě zamířil

Aleš Šubrt přesně k tyči a Ondra Štika byl krátký – 1:0. Gól přece jen vyburcoval

bílé a ve 26.minutě ránu Tomáše Hotového k tyči vytěsnil Kuba Šlajchrt. Tomáš to

zkusil ještě jednou, ale o chlup přestřelil. Po půlhodině posunul Petr Štěpánek do

běhu Honzovi Prokešovi a ten technicky (lobem) zvýšil na 2:0. Další tutovku

zazdil Aleš Šubrt o chvíli později a na druhé straně dělovkou protáhl J. Šlajchrta

Honza Chmelík. Bílí v závěru poločasu tlačili a minutu před hvizdem minul balon

ve slibné pozici Martin Matušů.

Ve druhé půli vsadili červení na jistotu a v obraně jsme mohli vidět otce a syny Štěpánkovy. Petr mladší také v 55.minutě zachránil na brankové čáře. No a z

rychlého útoku po vysunutí Michalem Kudrnou pojistil vedení kápo Míra Cífka a

bylo to už 3:0. Bílí se však nevzdali a již po dvou minutách, když před tím pokus

Milana Šubrta přeletěl břevno, korigovali volejem Tomáše Hotového na 3:1. Pak

musel sudí Matušů zchladit žlutou kartou horké hlavy Honzy Chmelíka a Petra

Štěpánka ml. V 69.minutě s jistotou zasahovali oba gólmani a chvíli na to znova

na čáře zachránil Petr Š. mladší. Bílí byli v té době v tlaku a Roman Tyluš trefil

nohu Kuby Šlajchrta. Z ojedinělého brejku červených mohl změnit skóre Martin

Štěpánek, ale jeho lob skončil vedle. Naopak Petr Š. mladší do třetice vykopával

z brankové čáry. V 77.minutě po rohu prostřelil vše Marek Kuhn, snížil na 3:2

a zadělal na drámo. Bílý tým se snažil, příležitosti měli Pavel Koded a jeho švára

Tomáš, ale nedali. Při tom otevřeli zadní vrátka, ale červený celek nedokázal ani

převahu 6 na 2 zužitkovat k vyrovnání. Pět minut před koncem mohl pojistit stav

Aleš Šubrt, ale vychytal ho Ondra Štika, který čaroval na malém vápně také čtyři

minuty po té. Když už byl v poslední minutě překonán, zastoupil ho Roman Tyluš

a když pak Martin Matušů mířil jen do boční sítě, bylo jasné, že taktika červeným

vyšla a vítězství si vzít nenechali …

Důležité však bylo, že si všichni aktéři „udělali“ žízeň !!!

 

 

 

 

 

 

Silvestrovská

 

 

čutaná

 

 

hráčů

 

 

SK

 

 

dne

 

 

31. 12. 2010

 

 

 

 „M L A D Š Í“ –  „S T A R Š Í“   6 : 5

Sestavy:

 

Tomáš Hotový, Martin Štěpánek, Petr Štěpánek, Míra Cífka , Martin Matušů ml. a

„Švára Kubrt“

 

Zdeněk Jelínek, Honza Chmelík, Milan Šubrt, Honza Prokeš, Roman Holub a

Václav Cimman

 

Jen na „čumendu“ zaskočili Vlasta Růžička a Petr Sachl.

 

Poněkud slabší účast proti loňsku byla zřejmě zaviněna terénem, ale těm, co

přišli, to nevadilo. Někteří z mladších ročníků dokonce na plácek vtrhli jen v

trenkách. Hrálo se obětavě, s nasazením, a skoro hodinu. Deseticentimetrová

vrstva prašanu byla příznivá pro měkká přistání a tak někteří borci předvedli

nejen kotrmelec ale i náznak salta, nebyla nouze ani o další akrobatické prvky.

Na střelcích branek tolik nezáleží a tak jen pro info vývoj střetnutí:

0:1, 3:1, 3:4, 6:4.

 

 

 

 

 

Turnaj

 

v

 

malé kopané

 

Beroun Open

 

 28.12. 2010

 

 

Hvězda Pozdeň – Hýskov  0 : 3,  – Pečky 0 : 2,  – Loděnice 1 : 5

 

Hráči nejen našich celků sbírali zkušenosti na ledovém umělém trávníku v 

Berouně, kde se zúčastnili turnaje BEROUN OPEN 2010. V týmech soupeřů

nastoupili vesměs hráči z okresních přeborů či 1.B třídy. K nejlepšímu výkonu

se mužstvo vypjalo v duelu s reprezentantem kolínského okresu, ve kterém

byli lepší a jen nehorázná smůla (pětkrát tyč) ho připravila o zaslouženou výhru.

Děkujeme všem za jejich odvahu. Jsem přesvědčen, že za rok se připraví lépe …

 

Nastoupili: O. Štika, J. Chmelík, R. Holub, R. Tyluš, M. Šubrt, T. Hotový, M. Zetka

                  a M. Štěpánek z Pozdně + L. Mansfeld a J. Petržílka ze Zichovce

 

 

 

 

 

Přípravné

 

 

přátelské

 

 

utkání

 

 

01/08/2010

 

 

01/08/2010   Sokol Jedomělice – SK Slavoj Pozdeň  7 : 3  ( 2 : 0 )

 

Nastoupili:

 

Zelený Jan, Šlajchrt Martin, Chmelík Jan, Šubrt Milan, Vyhnánek Pavel, Matušů

Martin, Hotový Tomáš, Prokeš Jan, Sachl Petr, Štěpánek Martin, Cífka Míra, Dlugi

Pavel, Kuhn Marek, Spal Radek

 

Góly:  Kuhn, Hotový, Cífka

 

Domácí byli po celý zápas fotbalovější, ale ani my jsme nezůstávali bez šancí.

Bohužel, naše velmi nízká produktivita nás připravila o přijatelnější výsledek.

Jen v prvním poločase jsme neproměnili cca 6 solidních brankových příležitostí

včetně penalty (Hotový). V podobném duchu se nesl i druhý poločas. Musíme

však sportovně přiznat, že i domácí některé své „tutovky“ neproměnili.

 

 

 

 

 

Přátelské

 

rozlučkové

 

utkání

 

na

 

závěr

 

sezóny

 

2009-2010

 

 

 

Pozdeňští „DOMÁCÍ“ – Pozdeňští „HOSTÉ“  5 : 1  ( 2 : 0)

Sestavy:

 

Ondra Štika – Marek Šlajchrt, Jirka Mikuláš, Vlasta Růžička – Petr Procházka,

Martin Štěpánek, Tomáš Hotový, Aleš Šubrt, Tomáš Gönzöl – Petr Štěpánek,

Pavel Koded

Střídali: Matušů nejml., Koded ml., Šlajchrt nejml.

 

Zdeněk Jelínek – Míra Cífka , Honza Chmelík, Roman Tyluš, Petr Štěpánek st. –

Martin Matušů ml., Milan Šubrt, Pavel Žák, Radek Spal – Petr Sachl, Pavel Dlugi

Na konci doplňovali: Petr Štěpánek, Tomáš Hotový

 

Branky:

11. Petr Štěpánek, 12. Martin Štěpánek, 33. Honza Chmelík vlastní, 54. Petr Procházka, 55. Martin Koded – 60. Pavel Žák z penalty

 

 

Pohodový zápas na závěr sezóny začali lépe „hosté“, ale hlavičku Míry Cífky čapl Ondra Štika. O chvíli později na druhé straně včas vyběhl Zdeněk Jelínek a zmařil příležitost Petra Štěpánka. Ten si to vynahradil v 11.minutě, kdy v úniku obešel i brankaře a dal první branku utkání. Hned minutu na to vysunul Tomáš Hotový Martina Štěpánka, který zakončil přesně k tyči bezmocného Zděnka. Namlsaný Martin o chvíli později mohl dát svůj druhý gól, když si obhodil svého otce, ale tentokrát mířil špatně. Na druhé straně to zkusil z voleje Pavel Dlugi, ale přestřelil. Ve 24.minutě na poslední chvíli zabránil Milan Šubrt ve skórování „domácím“ a ti mohli o dvě minuty později snížit, ale Pavel Dlugi v úniku minul šibenici.

Vývoj druhé půle poznamenala dělovka Honzy Chmelíka, který nedal vlastnímu brankaři šanci a upravil na 3:0 pro „domácí“. Pak, ve snaze o zvrat, vystřídal Petra Štěpánka Lukáš Matušů, ale na hře to nebylo znát. Až po dalším střídání (Koded junior za Tomáše Hotového) se „hosté“ dostávali na dostřel, Martin Matušů však přestřelil a stejně dopadl lob Pavla Žáka. Pak ještě Petr Sachl trefil hlavou břevno, ale další gól dali „domácí“ zásluhou Petra Procházky, kterému nabídl balon Zdeněk Jelínek. Tým „hostů“ vrhl všechno do útoku, ale zapomněl na zadní vrátka a tak se stalo, že šli 4 červení na jednoho bílého. Tuto situaci využil Koded junior a stanovil skóre již na 5:0. To už však běžely poslední minuty, a tak „hosté“ nasadili několik dalších hráčů, kteří se převlékli do bílých dresů. Aby nebyli moc smutní z toho, že nedokázali vstřelit branku, nařídil (zřejmě podplacený) sudí penaltu a Pavel Žák ji bezpečně proměnil v čestný(?) úspěch.

Definitivní tečku za ročníkem 2009-2010 udělá Memoriál Milana Cífky, který proběhne tradičně o pouti (a letos i sjezdu rodáků) v sobotu 10. července.

 

 

 

 

 

Přípravné

 

 

přátelské

 

 

utkání

 

 

13/03/2010

 

 

 

13/03/2010   SK Slavoj Pozdeň – Sokol Srbeč  1 : 6

 

Sestava:

Štika O. – Cífka Michal, Mikuláš J., Sachl P., Vyhnánek P. – Čabla A., Žák P.,

Hotový T., Kuhn M. – Ulrich A., Koded P.

 

Střídali: Cífka Míra, Erba J. a Štěpánek M.

 

Branka:  Kuhn M. z pokutového kopu v 80.minutě

 

Rozehraný soupeř dnes byl jednoznačně lepším týmem a jasně nás přehrál.

Hráno na umělém trávníku v Novém Strašecí.

 

 

 

 

 

 

Silvestrovské

 

 

přátelské

 

 

utkání

 

 

zkušenějších

 

 

a

 

 

méně

 

 

zkušených

 

 

hráčů

 

 

dne

 

 

31. 12. 2009

 

 

 

Pozdeňští „BETTERS“ – Pozdeňští „LADS“  4 : 4  ( 1 : 1 )

Sestavy:

Ondra Štika – Milan Šubrt, Milan Zetka, Růža Jelínková – Roman Tyluš, Radek

                        Spal, Pavel Žák, Honza Prokeš – Martin Matušů st., Petr Sachl

 

Zděnky Jelínek – Martin Štěpánek , Petr Štěpánek , Michal Cífka – Martin Matušů

                             ml., Tomáš Hotový, Pavel Koded, Míra Cífka – Kuba Kvasnica

 

Branky:

22. Martin Matušů starší, 36. Radek Spal, 38. Honza Prokeš, 48. Roman Tyluš /

14. a 34. Kuba Kvasnica, 49. Petr Štěpánek a 54. Martin Matušů mladší.

Pozvání na Silvestrovské zápolení "mazáků" a "mladíků" přijalo 16 hráčů, Milan Zetka, Růža a Zdeněk Jelínkovi. Po počátečním zvykání si na terén, pokrytý slabou vrstvou mokrého sněhu, byly místy k vidění i velmi pěkné fotbalové okamžiky. Rychleji se adaptovali mladší, kteří z počátečního tlaku a lepšího pohybu vytěžili několik pěkných příležitostí a také vedení 0:1, když osamocený Kuba Kvasnica ve 14.minutě prostrčil balon mezi nohama Ondry Štiky. O tři minuty později se však Ondra Štika blýskl pěkným vyražením střely Pavla Kodeda. Zkušení matadoři „museli“ nejdříve vyzkoušet obě tyčky (Petr Sachl, Roman Tyluš) a vyrovnat se podařilo až Martinu Matušů st. ve 22.minutě, který volejem přehodil vyběhnuvšího Zděnkyho, jenž byl příliš krátký – 1:1. Hned po rozehrání překvapil zkušenou obranu Petr Štěpánek, ale Ondra Štika jeho pokus vyrazil nohou. Chvíli před poločasovým hvizdem soudce z lidu (Pepa Plechatý) mohl skórovat Petr Sachl, ale těsně minul.

 

Ve druhé půli mladíci rychle strhli vedení na svoji stranu, když Kuba Kvasnica dorazil střelu Pavla Kodeda – 1:2, ale potom během čtvrthodiny zkušenější borci zvrátili skóre na 4:2. Začal to „nepovedeným centrem“, který přeletěl Zděnka Jelínka, Radek Spal2:2 a o 2 minuty později zakončil přesně k tyči Honza Prokeš3:2. Pak nejdříve Roman Tyluš po samostatné akci nastřelil další tyčku, ale na centr Radka Spala stejný hráč vyskočil nejvýše a upravil na 4:2. Mladíci to však nevzdali a hned po rozehrání prolétl hřiště Petr Štěpánek a prostřelil Ondru Štiku – 4:3. Šest minut před koncem „řádné“ hrací doby se odrazil balon k Martinovi Matušů mladšímu, který vymetl pavučinku – 4:4. Pak si ještě oba týmy vypracovaly několik slibných šancí, ale využít je nedokázali a tak se skóre i přes pětiminutové nastavení nezměnilo.

 

V penaltovém rozstřelu na závěr rozhodly zkušenosti ve prospěch "mazáků, kteří vyhráli 7:5 (8:5), když své pokusy proměnili Milan Zetka, Radek Spal, Petr Sachl s velkým štěstím, Milan Šubrt, Pavel Žák lehce „nesportovně?“, Růža Jelínková, Roman Tyluš i Honza Prokeš na straně jedné a Tomáš Hotový, Pavel Koded, Petr Štěpánek, Kuba Kvasnica a Martin Matušů ml. na straně druhé. Střely Martina Matušů st., Michala Cífky, Martina Štěpánka zlikvidovali gólmani, jen Míra Cífka netrefil branku - mířil příliš vysoko .

 

Všem zúčastněným (diváky nevyjímaje) děkujeme a přejeme jim hodně nejenom sportovních úspěchů v roce 2010 !

 

 

 

 

 

 

 

Soustředění

 

 

léto

 

 

2009

 

 

 

Vzhledem k počtu zúčastněných nejsou k dispozici fotky z fotbalu.

Ale z toho, co se ke mně dostalo, je vidět hlavní náplň – nabírání

fyzické kondice. Kromě fotbalu to bylo hlavně kolo a pokud borci na

vrchol Smrku opravdu vyjeli, tiše smekám. Na dalším snímku je

pravděpodobně momentka z krosu a následuje záběr z trénování

ovládání míče při nohejbalu.

Po tom všem se člověk nemůže divit, že i žížeň byla veliká !

 

 

 

 

 

Turnaj

 

v

 

malé kopané

 

Jedomělice

 

 18.07. 2009

 

 

18/07/2009   SK Slavoj Pozdeň vyhrál turnaj v malé kopané v Jedomělicích.

 

Hráli: Zrcek, Holub, Hotový, Hulín, Korbel, Prokeš, Sachl P., Šubrt M., Tyluš

 

Systém: 2 x 15 minut, 5 + 1 hráč

 

Výsledky:

Pozdeň - Malíkovice 6:0, - Jedomělice 3:0, - Tuřany 3.0, - Gáborík & spol. 3:0

 

Pořadí:  1. Pozdeň, 2. Tuřany, 3. Jedomělice, 4. Malíkovice, 5. Gáborík & spol.

 

 

 

 

 

 

 

Přátelské

 

 

seznamovací

 

 

utkání

 

 

ÁČKA

 

 

a

 

 

nového

 

 

BÉČKA

 

 

v

 

neděli

 

 

05. 07. 2009

 

 

 

 

05/07/2009   SK Slavoj Pozdeň A - SK Slavoj Pozdeň B   6 : 4  ( 4 : 0 )

 

Sestava A:

Šanda – Belšán , Landeska , Šubrt Milan , Cífka Michal – Ulrich, Hotový, Korbel, Šubrt Aleš – Cífka Tomáš, Štěpánek Petr

Střídali: Hora, Kvasnica

 

Sestava B:

Štika (Zelený) – Černý , Nedvěd , Mikuláš , Vyhnánek – Adamov, Spal, Štěpánek Martin, Koded – Jindřich, Červenka

Střídali: Kratochvíl, Matušů

 

OMLOUVÁM SE TĚM, NA KTERÉ JSEM ZAPOMNĚL NEBO JIM ZKOMOLIL JMÉNO !

V pohodě pískal pan rozhodčí Pazdera

Seznamovací zápas týmů dospělých, které v nové sezóně budou hájit naše barvy,

byl podpořen účastí deseti dorostenců (prázdniny, dovolené).

Jednoznačně do utkání vstoupili lépe hráči A-mužstva, kteří lépe kombinovali a

snadno se dostávali před branku. Již v 8.minutě pronikl Aleš Šubrt a obstřelil

gólmana – 1:0. O pět minut později Ulrich prostrčil na Hotového, který umístil

střelu přesně k tyčce – 2:0. Za dalších deset minut proháčkoval Michal Cífka k

vápnu, přihrál Tomáši Cífkovi, který po kličce obránci nekompromisně zavěsil –

3:0. Ve 27.minutě přiťukl Petr Štěpánek nabíhajícímu Alešovi Šubrtovi a ten

nepříliš prudkou, ale přesnou ránou zvýšil na 4:0. Pak tempo přece jen opadlo

a další šance zůstaly nevyužity.

Do druhé půle posílil zadní řady B-mužstva Libor Landeska, což bylo pro další

vývoj zápasu klíčové. Béčku pomohl i vlastní gól Milana Šubrta v 52.minutě,

když do sítě nasměroval přihrávku Martina Štěpánka – 4:1. Další povedená

kombinační akce B-týmu skončila gólem v 62.minutě, na 4:2 snižoval Černý.

I dál měli více ze hry hráči béčka, ale v cestě jim stál dorostenecký brankař

Šanda. Po dvaceti minutách druhého poločasu si šanci vypracoval také A-tým,

ale např. Kvasnica v 71.minutě nedokázal skórovat z několika metrů a chvíli

po něm těsně minul Aleš Šubrt. V 76.minutě nejdříve podržel áčko gólman a

z protiútoku upravil Petr Štěpánek na 5:2. Rezervisty však hned po rozehrání

podržel Pavel Koded, který prošel před až brankaře – 5:3. Závěr utkání pak

zdramatizoval svou druhou brankou Černý, když v 83.minutě mířil přesně

tyčce – 5:4. Pět minut před koncem nedokázal v dobré pozici vyrovnat Koded

a pak ještě Mikuláš hlavičkoval po rohu těsně nad. Konečné skóre stanovil

v posledních vteřinách utkání Michal Cífka přesnou střelou – 6:4.

 

 

 

 

 

 

Turnaj

 

v

 

Hořešovicích

 

 

 04.07. 2009

 

 

02/07/2009   Synové výčepu z Pozdně (dorost) v sestavě :

 

Michal, Míra a Tomáš Cífkové, Michael Beneš, Vojta Hora, Kuba Kvasnica, Martin

Štěpánek a jako host Michal Havránek nakonec skončili na 4. místě, když v boji o

bronzovou příčku podlehli Pivní četě Hořešovice (s Petrem Štěpánkem, Tomášem

Hotovým, Alešem Šubrtem, Pavlem Mansfeldem a Lukášem Hadrikou) těsně 1:2 !

V turnaji zvítězil BIG SHOCK Slaný s Michaelem Hartmanem před týmem Klobuk.

 

 

 

 

 

 

 

V pravé

 

části

 

najdete

 

odkazy

 

na fotky

 

z posledního

 

utkání

 

dorostu

 

dne

 

31/05/2009

 

 

 

Vítěz okresní soutěže dorostu se na malou chvíli nechal uklidnit jen

těsně před výkopem, při nástupu obou mužstev. Pak se hrál poslední

„mistrák“ této úspěšné sezóny, zakončené postupem. V 7.minutě to

zkoušel Michal Cífka z přímého kopu, ale brankař hostí byl na místě.

Ve 27.minutě musel při přímém kopu vytáhnout jeden ze svých lepších

zákroků také Pavel Mansfeld. Gólového zápisu se Michal Cífka dočkal

až ve druhé půli, když po slalomu prošel až před gólmana a nedal mu

šanci. Byl to ten kýžený STÝ GÓL v síti soupeře v tomto ročníku.

Kluci se po utkání převlékli do oslavných dresů vítězů a zapózovali

pro přítomné diváky. Samozřejmě nezapomněli na svého trenéra a

dopřáli mu chvíli pobytu ve vzduchu. Pak nechali volný průchod své

radosti a všechno kolem sebe postříkali šampusem. Ještě poslední

rozloučení s věrnými fanoušky, které jistě těšil jejich dobrý fotbal a

pak spřádání plánů na páteční rozlučku.

 

                                    Ať žijí  M I S T Ř I !